Charlie Chaplin uchvátil svět. V soukromí ale trpěl podivnou úchylkou

Umělý knír, specifická chůze, na kontě desítky filmů. Charles Spencer Chaplin neboli Charlie Chaplin se stal průkopníkem filmografie a jedním z nejznámějších herců světa. Navzdory tomu, že snad každý zná legendárního mladíka v buřince, o jeho podivném milostném životě většina lidí neví.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Charlie Chaplin

Charlie Chaplin se narodil v Británii, slavným se ale stal až za velkou louží. Byl scénárista, režisér i herec v jednom. Na place si vystačil sám a svět ho miloval. Včetně žen.

Co se jejich výběru týče, byl ale Chaplin poměrně striktní. Tři z jeho čtyř žen neměly v době sňatku ani 18 let. Měl zkrátka slabost pro mladé dívky. Ale tím jeho podivnosti nekončí.

Chaplin měl rád sex. A to opravdu hodně. Věnoval se mu kdykoliv mohl, doma, v práci, když se nudil i během natáčení jednotlivých scén. Sám o sobě dokonce prohlašoval, že jeho koníčkem je deflorace mladých panen.

Problém je v tom, že herec neuznával žádné formy antikoncepce. Není proto divu, že jedné z jeho těhotných manželek bylo 14 let. Do další dívky se zamiloval, ačkoliv jí bylo teprve šest let.

Říká se, že měl během svého života tisíce milenek. Jestli to je pravda už nikdy nikdo nezjistí, vzhledem k jeho zálibě v lidském kontaktu a faktu, že mu žádný vztah nikdy nevydržel, je to ale docela pravděpodobné.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Drsňačka" Michaela Jílková? Hrála v řadě známých seriálů, ale možná jste…

18.03.2019 18:15 Aktualizováno Michaelu Jílkovou si všichni pamatují jako nemilosrdnou kotelnici, která se pravidelně vrhá mezi…

Pravda o princezně Dianě. Vyšla najevo 22 let po její smrti

18.03.2019 17:23 Aktualizováno 31. srpna 1997 se odehrála jedna z největších tragédií v dějinách britské královské rodiny. Při…

Polibek smrti? Teenager umřel kvůli cucfleku, rodina je v šoku

18.03.2019 11:12 Přirovnání k polibku smrti v české politice není vůbec mimo realitu. Polibek zabíjel v Mexico City,…

Amazon šíří bludy o očkování nebo léčbě autismu. Firemní politice to…

17.03.2019 20:45 Po Facebooku a dalších sociálních sítích se terčem kritiky kvůli šíření dezinformací, které se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama