Charlie Chaplin uchvátil svět. V soukromí ale trpěl podivnou úchylkou

Umělý knír, specifická chůze, na kontě desítky filmů. Charles Spencer Chaplin neboli Charlie Chaplin se stal průkopníkem filmografie a jedním z nejznámějších herců světa. Navzdory tomu, že snad každý zná legendárního mladíka v buřince, o jeho podivném milostném životě většina lidí neví.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Charlie Chaplin
doporučujeme

Charlie Chaplin se narodil v Británii, slavným se ale stal až za velkou louží. Byl scénárista, režisér i herec v jednom. Na place si vystačil sám a svět ho miloval. Včetně žen.

Co se jejich výběru týče, byl ale Chaplin poměrně striktní. Tři z jeho čtyř žen neměly v době sňatku ani 18 let. Měl zkrátka slabost pro mladé dívky. Ale tím jeho podivnosti nekončí.

Chaplin měl rád sex. A to opravdu hodně. Věnoval se mu kdykoliv mohl, doma, v práci, když se nudil i během natáčení jednotlivých scén. Sám o sobě dokonce prohlašoval, že jeho koníčkem je deflorace mladých panen.

Problém je v tom, že herec neuznával žádné formy antikoncepce. Není proto divu, že jedné z jeho těhotných manželek bylo 14 let. Do další dívky se zamiloval, ačkoliv jí bylo teprve šest let.

Říká se, že měl během svého života tisíce milenek. Jestli to je pravda už nikdy nikdo nezjistí, vzhledem k jeho zálibě v lidském kontaktu a faktu, že mu žádný vztah nikdy nevydržel, je to ale docela pravděpodobné.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ani miliony dolarů nestačily. Vévodkyně Meghan je pořád nespokojená,…

17.06.2019 13:42 Britská královská rodina utratila miliony dolarů za opravu venkovského sídla Frogmore Cottage, do…

Je to blbost, okomentoval seriál Černobyl pamětník ze Slovenska

16.06.2019 23:14 Aktualizováno Seriál Černobyl se stal nejlépe hodnoceným fanoušky na filmové databází IMDB. Kromě řady ocenění a…

McConaughey nebo Culkin? Kariéru předpoví algoritmus

16.06.2019 14:50 Vrchol kariéry Macaulaye Culkina přišel brzy, Jane Lynchová se dostala na výsluní před padesátkou a…

Otoč se dopředu! Harry musel poučovat Meghan

16.06.2019 10:25 Zahraniční média si opět začala všímat Meghan Markle, manželky prince Harryho. Během slavnostní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama