Legenda 90.let se vrací: Beverly Hills 90210 je zpět i s původními herci

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. Tato jména znal v 90 .letech každý. Hlavní hrdinové Beverly Hills 90210 byli mladí, krásní, bohatí a neustále do někoho zamilovaní. Když po deseti letech natáčení seriál skončil, navázal na něj s odstupem času seriál 90210: Nová generace, jenže ten už zdaleka tak velký úspěch neměl. A tak se teď zdá, se že producenti rozhodli vsadit na oblíbenou původní sestavu.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

seriál Beverly Hills 90210
doporučujeme

Seriál o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Asi tak by se dala shrnou myšlenka původního seriálu. Parta mladých lidí z Beverly Hills pravidelně na obrazovkách nejen v USA, ale i po celém světě včetně Česka, řešila své každodenní problémy především s láskou, ale i drogami, alkoholem nebo těhotenstvím. Prostě taková telenovela v americkém podání pro mladé.

První díl byl odvysílán 4. října 1990. Diváci se pak s mladými a krásnými hrdiny setkávali celých 10 let. Premiéra posledního dílu pak byla 17. května 2000. Za tu dobu se z něj stal doslova kult. A tak se jeho tvůrci rozhodli na něj volně navázat a vytvořit pokračování s názvem 90210: Nová generace. Objevila se v něm opět Kelly v podání Jennie Garth, toho času sexy výchovné poradkyně, nebo Shannen Doherty jako Brenda. Obě role ale byly spíše epizodní. větší prostor dostali !noví" a především mladší hrdinové.

Teď se ale zdá, že se producenti rozhodli natočit pokračování s původním hereckým obsazením. Není se co divit, vždyť sledovanost Beverly Hills 90210 se pohybovala kolem 14 milionů diváků. Vrchol pak přišel během 4. řady, kdy k obrazovkám usedalo až 22 milionů diváků.

Podle informací serveru TMZ by se nyní měli vrátit Jennie Garth (Kelly), Tori Spelling (Donna), Jason Priestley (Brandon), Ian Ziering (Steve), Brian Austin Green (David), a Gabrielle Carteris (Andrea). Server také podotýká, že o tom, jestli se na projektu budou podílet i Luke Perry (Dylan) a Shannen Doherty (Brenda) nepadlo ani slovo, takže to prozatím vypadá, že tato dvojice se na obrazovky nevrátí. 

Seriál by se měl dostat na obrazovky během roku 2019, zájem o nový projekt projevilo více médií včetně stanic CBS, ABC a FOX.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zapomenutá invaze: Napoleonská Francie a carské Rusko uzavřeli nečekané…

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Napoleonská Francie a carské Rusko byli většinu času po dobu vlády ambiciózního, na Korsice…

Ježíš v islámu. Jak se muslimové dívají na jeho smrt a vzkříšení?

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Včera křesťané na celém světě oslavili vzkříšení Ježíše Krista. Na Velikonoční příběh, tj. smrt a…

Hrad Jindřichův Hradec: Jeho počátky patří k záhadám české historie

22.04.2019 09:40 Dnešní zámek, původně gotický hrad, v Jindřichově Hradci byl založen již na počátku 13. století.…

Krásné kouty Země: 7 nejunikátnějších památek UNESCO, které jsou často…

21.04.2019 20:31 Památky zapsané na Světovém dědictví UNESCO patří mezi ty nejzajímavější a nejpůvabnější na světě.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama