Legenda 90.let se vrací: Beverly Hills 90210 je zpět i s původními herci

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. Tato jména znal v 90 .letech každý. Hlavní hrdinové Beverly Hills 90210 byli mladí, krásní, bohatí a neustále do někoho zamilovaní. Když po deseti letech natáčení seriál skončil, navázal na něj s odstupem času seriál 90210: Nová generace, jenže ten už zdaleka tak velký úspěch neměl. A tak se teď zdá, se že producenti rozhodli vsadit na oblíbenou původní sestavu.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

seriál Beverly Hills 90210
doporučujeme

Seriál o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Asi tak by se dala shrnou myšlenka původního seriálu. Parta mladých lidí z Beverly Hills pravidelně na obrazovkách nejen v USA, ale i po celém světě včetně Česka, řešila své každodenní problémy především s láskou, ale i drogami, alkoholem nebo těhotenstvím. Prostě taková telenovela v americkém podání pro mladé.

První díl byl odvysílán 4. října 1990. Diváci se pak s mladými a krásnými hrdiny setkávali celých 10 let. Premiéra posledního dílu pak byla 17. května 2000. Za tu dobu se z něj stal doslova kult. A tak se jeho tvůrci rozhodli na něj volně navázat a vytvořit pokračování s názvem 90210: Nová generace. Objevila se v něm opět Kelly v podání Jennie Garth, toho času sexy výchovné poradkyně, nebo Shannen Doherty jako Brenda. Obě role ale byly spíše epizodní. větší prostor dostali !noví" a především mladší hrdinové.

Teď se ale zdá, že se producenti rozhodli natočit pokračování s původním hereckým obsazením. Není se co divit, vždyť sledovanost Beverly Hills 90210 se pohybovala kolem 14 milionů diváků. Vrchol pak přišel během 4. řady, kdy k obrazovkám usedalo až 22 milionů diváků.

Podle informací serveru TMZ by se nyní měli vrátit Jennie Garth (Kelly), Tori Spelling (Donna), Jason Priestley (Brandon), Ian Ziering (Steve), Brian Austin Green (David), a Gabrielle Carteris (Andrea). Server také podotýká, že o tom, jestli se na projektu budou podílet i Luke Perry (Dylan) a Shannen Doherty (Brenda) nepadlo ani slovo, takže to prozatím vypadá, že tato dvojice se na obrazovky nevrátí. 

Seriál by se měl dostat na obrazovky během roku 2019, zájem o nový projekt projevilo více médií včetně stanic CBS, ABC a FOX.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hidžáb v ringu? Německá boxerka bojuje i za muslimský šátek

15.10.2019 07:48 Zeina Nassarová (21) je slibnou představitelkou německého ženského boxu, ale nebojuje jen v ringu.…

Jak skutečně vypadaly křížové výpravy? Archeologové rozklíčovali…

13.10.2019 16:47 Středověcí kronikáři obecně nepatří mezi nejspolehlivější komentátory historických událostí, mimo…

Ordály aneb boží soudy. Jak vypadalo středověké právo?

13.10.2019 16:21 Ve středověku platilo především právo nepsané. Pravidla se po generacích předávala ústně. Právní…

Třes rukou: Neškodná lapálie, či vážná nemoc? Naučte se poznat rozdíly

13.10.2019 12:05 Třes (tremor) rukou někdy postihne každého z nás. Může se jednat o pouhou reakci organismu na chlad…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama