Karel Gott zemřel, koluje českým internetem. Mistr poslal vzkaz

Napříč českým internetem se dnes šíří pozoruhodná dezinformace. Tvrdí, že zpěvák Karel Gott zemřel. Ten však tuto informaci sám vyvrátil.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Karel Gott (Foto: Facebook/Karel Gott)
doporučujeme

Na sociálních sítích se od dnešního rána šíří informace, která tvrdí, že Karel Gott zemřel. Díky tomu, že na Facebooku koluje mezi velkým množstvím lidí, dostala se nejen k novinářům, ale i k samotnému Gottovi.

Ten ji ovšem obratel vyvrátil. Svým fanouškům vzkázal, že je živý a že se má fajn. Rovněž by ho zajímalo, kdo za onou falešnou zprávou stojí.

"Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: fajn se mám," napsal zpěvák na Facebooku.

Stovky lidí mu pod jeho příspěvek okamžitě popřály pevné zdraví, někteří dokonce tvrdí, že podobná informace na internetu koluje několikrát týdně. Avšak ne v tak velkém měřítku.

"Tahle zpráva se ke mě taky asi před hodinou dostala a doufala jsem, že to není pravda a nechtělo se mi tomu věřit. Jsem ráda, že to byla jen kachna a nechápu ty dotyčné lidi co to šíří," napsala například jedna z diskutujících.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Zapomenutá invaze: Napoleonská Francie a carské Rusko uzavřeli nečekané…

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Napoleonská Francie a carské Rusko byli většinu času po dobu vlády ambiciózního, na Korsice…

Ježíš v islámu. Jak se muslimové dívají na jeho smrt a vzkříšení?

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Včera křesťané na celém světě oslavili vzkříšení Ježíše Krista. Na Velikonoční příběh, tj. smrt a…

Hrad Jindřichův Hradec: Jeho počátky patří k záhadám české historie

22.04.2019 09:40 Dnešní zámek, původně gotický hrad, v Jindřichově Hradci byl založen již na počátku 13. století.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama