Británie na nohou. S porodem vévodkyně Meghan může být všechno jinak

Blížící se porod vévodkyně Meghan je nejsledovanější britskou událostí od její svatby s princem Harrym. Jak se ale nyní ukazuje, vše je možná trochu jinak.

Přidejte svůj názor 16 komentářů

Meghan Markleová
doporučujeme

Kensingtonský palác nikdy oficiálně nepotvrdil, kdy se má nový potomek narodit. Během návštěvy v Birkenheadu v Merseyside v lednu se ale Meghan zmínila o tom, že porod by měl přijít na přelomu dubna a května.

Podle odhadů je tak Meghan asi na dosah osmého měsíce těhotenství. Zbývá jí tak zhruba dalších pět až šest týdnů. Podle magazínu Cosmopolitan ale může být vše jinak.

Na recepci Buckinghamského paláce Meghan hovořila s velšským ministrem zahraničí Alunem Cairnsem, který se jí zeptal, zda je "v pořádku?", s odkazem na její těhotenství.

Následně dodal, že se jí na to určitě ptá každý, načež Meghan odvětila, že je to sladké a je to přirozená otázka. Pak ale dodala něco zajímavého.

Politikovi totiž řekla, že dítě je už téměř na světě. "Je to skoro tam," uvedla. Podle magazínu je možné, že komentář vévodkyně znamená, že dítě může přijít ještě dříve, než jsme si mysleli. 

Těchto slov se chytla jak média, tak i veřejnost, která nyní živě spekuluje, zda by mohl očekávaný porod přijít o několik týdnů dříve. Nutno dodat, že Meghan na to zatím nevypadá. Její program je jí nedá ani chvilku vydechnout a není pravděpodobné, že by se vévodkyně takto namáhala chvíli před porodem.

Loading...
Vstupte do diskuze (16)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dovolená se změnila v horor. To, co našla turistka pod matrací, jí…

18.08.2019 22:00 Aktualizováno Britka Natasha Connorová nebyla vůbec spokojena s tím, jak vypadá hotelový pokoj, ve kterém byla…

Nová studie vyděsila lékaře. Máte doma kočku? Můžete zemřít

18.08.2019 22:00 Aktualizováno Mazlení se s koťátky bývá obecně považováno za dobrý způsob relaxace. V mnoha městech vznikají…

Lidstvu došel čas? Matematik spočítal, kdy zanikne civilizace

18.08.2019 13:00 Společnost je na pokraji kolapsu. K tomu by kvůli politickým nepokojům mohlo dojít už příští rok.…

Používáte u počítače myš? Lékaři varují před nemocí, která vás může dostat…

18.08.2019 09:58 Název myšitida zní podivně, ale není to nic jiného, než zánět zápěstí. V moderní době jsou takové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama