Británie na nohou. S porodem vévodkyně Meghan může být všechno jinak

Blížící se porod vévodkyně Meghan je nejsledovanější britskou událostí od její svatby s princem Harrym. Jak se ale nyní ukazuje, vše je možná trochu jinak.

Přidejte svůj názor 16 komentářů

Meghan Markleová

Kensingtonský palác nikdy oficiálně nepotvrdil, kdy se má nový potomek narodit. Během návštěvy v Birkenheadu v Merseyside v lednu se ale Meghan zmínila o tom, že porod by měl přijít na přelomu dubna a května.

Podle odhadů je tak Meghan asi na dosah osmého měsíce těhotenství. Zbývá jí tak zhruba dalších pět až šest týdnů. Podle magazínu Cosmopolitan ale může být vše jinak.

Na recepci Buckinghamského paláce Meghan hovořila s velšským ministrem zahraničí Alunem Cairnsem, který se jí zeptal, zda je "v pořádku?", s odkazem na její těhotenství.

Následně dodal, že se jí na to určitě ptá každý, načež Meghan odvětila, že je to sladké a je to přirozená otázka. Pak ale dodala něco zajímavého.

Politikovi totiž řekla, že dítě je už téměř na světě. "Je to skoro tam," uvedla. Podle magazínu je možné, že komentář vévodkyně znamená, že dítě může přijít ještě dříve, než jsme si mysleli. 

Těchto slov se chytla jak média, tak i veřejnost, která nyní živě spekuluje, zda by mohl očekávaný porod přijít o několik týdnů dříve. Nutno dodat, že Meghan na to zatím nevypadá. Její program je jí nedá ani chvilku vydechnout a není pravděpodobné, že by se vévodkyně takto namáhala chvíli před porodem.

Vstupte do diskuze (16)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

První jarní den: Rovnodennost nastane dnes před půlnocí, příroda je ale…

20.03.2019 13:59 Zima končí a předává žezlo jaru. Dnes asi hodinu před půlnocí nastane jarní rovnodennost. S tímto…

Věštba židovského rabína předpověděla, kde začne třetí světová válka

19.03.2019 20:00 Aktualizováno Rabín Levi Saadia Nahmani před více než 20 lety předpověděl válku mezi USA a Severní Koreou. Tehdy…

Největší tajemství Michaela Jacksona: Opravdu si nechával bělit kůži?

19.03.2019 15:28 Na konci 80. let proletěla světem zpráva o tom, že si fenomenální zpěvák Michael Jackson nechává…

Harry Potter ukrýval velké tajemství. Rowlingová ho prozradila a naštvala…

19.03.2019 09:35 Knižní sága o čarodějnickém učni Harry Potterovi ukrývala nejedno skryté tajemství. Na některá…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama