Dcera Michaela Jacksona se pokusila spáchat sebevraždu kvůli Leaving Neverland

Pro křehkou dívku, která roky válčí s depresemi, jsou poslední týdny obzvlášť složité. Dvacetiletá Paris Jackson neunesla útoky na jejího zesnulého otce Michaela a pokusila se o sebevraždu.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Paris Jackson
doporučujeme

Americký server TMZ včera přišel s informací, že dcera legendárního zpěváka Paris Jackson musela být hospitalizována poté, co se pokusila o sebevraždu. Podle zdrojů z okolí rodiny si Paris podřezala zápěstí v půl osmé ráno, byla převezena do nemocnice, z níž byla už během odpoledne propuštěna.

Podle všeho jí k tomuto činu vedla nová vlna zájmu o kauzu sexuálního obtěžování dětí ze strany jejího otce, kterou způsobil kontroverzní dokument HBO Leaving Neverland. V něm se před kamerou objevují dvě Jacksonovy oběti, Wade Robson a James Safechuck. Oba muži barvitě popisují, co jim Jackson před desítkami let dělal.

Paris dosud za svým otcem, který se sám nemůže hájit, jelikož je 10 let po smrti, stála a tvrdila, že je nevinen. Zároveň však přiznávala, že dokumentární snímek neviděla. Podle zdrojů TMZ však Jacksonova rodina tvrdí, že film je jednostranný a nepravdivý.

Sama Paris přispěchala na Twitteru s ostrou reakcí, v níž zprávu amerického serveru dementovala. „Trhněte si, vy zas*aní lháři!“ nebrala si servítky. Bohužel pro ní však policie vzápětí potvrdila, že na její adrese ráno skutečně byla kvůli pokusu o sebevraždu.

Jacksonova jediná dcera se se smrtí svého otce vyrovnává těžko. Otevřeně přiznává, že bojuje s velkými depresemi, navíc už se neúspěšně pokusila o sebevraždu před šesti lety.

Leaving Neverland tříští svět

Dokument Leaving Neverland nezpůsobil poprask pouze v řadách fanoušků, ale především v rodině samotného zpěváka. Stále více jejích členů totiž připouští, že Michael Jackson byl opravdu pedofil!

Když v devadesátých letech vystoupila LaToya Jackson v televizi NBC a prohlásila, že její bratr je pedofil a zneužívá mladé chlapce, strhlo se peklo. Rodina jí tehdy zavrhla a tvrdila, že se mstí.

Po odvysílání dokumentu Leaving Neverland se ale situace vyostřuje. Další ze sester Michaela Jacksona se totiž odmítá otevřeně postavit proti tvůrcům a proti informacím, které v dokumentu zazněly.

Janet Jackson nedokáže popřít, že by nařčení ze sexuálního zneužívání mohlo být nepravdivé. A tak s ním mlčky souhlasí. To se však rodině nelíbí.

Rodina ale nenachází zastání ani v jiných kruzích. Řada známých umělců a někdejších Jacksonových přátel se proti němu veřejně vymezila a odmítá se k němu či jeho odkazu hlásit. A to i přesto, že tím ohrožují svou kariéru.

Někteří fanoušci totiž nařčení rezolutně popírají a část z nich dokonce vyrazila do boje za prokázání jeho neviny. Londýnské ulice tak plní oblepené doubledeckery, které hlásají, že je Jackson nevinen.

Zaměřují se přitom na minulost obou mužů, kteří v dokumentu Leaving Neverland promluvili, především pak na Wadea Robsona. Tanečníka třeba obviňují z toho, že začal Jacksona špinit až poté, co mu byla odepřena role režiséra filmu Step Up 4 i choreografa show o Jacksonovi, kterou plánoval Cirque de Soleil. Až pak si prý teprve vzpomněl, že ho zpěvák obtěžoval.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

McConaughey nebo Culkin? Kariéru předpoví algoritmus

16.06.2019 14:50 Vrchol kariéry Macaulaye Culkina přišel brzy, Jane Lynchová se dostala na výsluní před padesátkou a…

Otoč se dopředu! Harry musel poučovat Meghan

16.06.2019 10:25 Zahraniční média si opět začala všímat Meghan Markle, manželky prince Harryho. Během slavnostní…

Je to blbost, okomentoval seriál Černobyl pamětník ze Slovenska

16.06.2019 01:35 Aktualizováno Seriál Černobyl se stal nejlépe hodnoceným fanoušky na filmové databází IMDB. Kromě řady ocenění a…

Tajemství obří nádrže v LA: Proč ji pokrývá 96 miliónů míčků?

15.06.2019 22:02 Aktualizováno Sucho netrápí jen Českou republiku, ale jedná se o problém řady dalších míst ve světě. V Kalifornii…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama