Pravda o princezně Dianě. Vyšla najevo 22 let po její smrti

31. srpna 1997 se odehrála jedna z největších tragédií v dějinách britské královské rodiny. Při vážné nehodě přišla o život princezna Diana, miláček davu a matka dvou princů. Podle jedné teorie ale měla mít děti tři.

Lady Diana
doporučujeme

V autě kromě Diany a šoféra zahynul i její přítel a milenec Dodi al-Fayed. Jeho otec Mohamad ale po nehodě prohlásil, že jeho syn a princezna spolu čekali dítě.

"Byl jsem jediný člověk, kterému to řekli," tvrdil podle serveru Telegraph s tím, že šťastnou novinu mu měli zavolat. Od té doby se rodí jedna teorie za druhou a spekulace o tom, jestli byla Diana v době nehody těhotná nebo ne, dodnes nedávají lidem spát.

Až nyní se konečně zjistila pravda. Diana těhotná nebyla a nezemřela s nenarozeným dítětem. Uvedla to forenzní expertka Angela Gallop, která zkoumala pozůstatky zemřelé princezny.

"Nejprve šlo o to zjistit, zda vzorky krve princezny Diany obsahovaly těhotenský hormon. Druhým záměrem bylo získat případný důkaz o tom, že by brala antikoncepční pilulky," řekla pro Sunday Times.

Spekulace o tom, jestli byla Diana v době nehody těhotná nebo ne, jsou tak konečně rozseknuty. 

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Těhotná žena zachránila manžela před žralokem

25.09.2020 07:26 Těhotná turistka zachránila svého manžela před útočícím žralokem v moři u souostroví Florida Keys,…

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama