Největší tajemství Michaela Jacksona: Opravdu si nechával bělit kůži?

Na konci 80. let proletěla světem zpráva o tom, že si fenomenální zpěvák Michael Jackson nechává bělit kůži, protože touží po tom stát se bělochem. Byla to ale skutečně pravda? Podle dostupných informací vůbec ne.

Přidejte svůj názor

Michael Jackson
doporučujeme

Jacksonovi skutečně začala světlat kůže, ale spekulace o bělení kůže vyvrátil Jacksonův dermatolog, který potvrdil informace o tom, že zpěváka postila vzácná nemoc vitiligio, při které dochází k výpadkům pigmentu.

Michael se svoje potíže snažil maskovat nejdříve tmavým, posléze i světlým make-upem, nechal si dotetovat obočí a oblast kolem rtů. O své nemoci poprvé promluvil v Show Oprah Winfreyové, kde uvedl, že nemoc zdědil z otcovy strany. Nemoc se také projevila i u jeho staršího syna.

Přesto za sebou několik plastik má. První operaci podstoupil v roce 1979, kdy si nechal upravit nos, avšak ne z vlastního rozmaru, ale kvůli nehodě při taneční zkoušce, kde si nos zlomil.

V roce 1984 si nos nechal operovat znovu a opět kvůli nehodě, při které prodělal popáleniny druhého stupně. Při natáčení reklamního videa pro společnost Pepsi došlo k předčasnému odpálení pyrotechniky a zpěvák utrpěl popáleniny převážně na obličeji.

V roce 1987 si nechal udělat dolíček na bradě, i když tuto operaci nejdříve popíral. Skutečný počet Jacksonových operací není znám a dodnes se o tomto tématu žhavě spekuluje.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zřícení DC-10 v Chicagu: 40 let od tragického pádu American Airlines 191,…

24.05.2019 08:32 Před 40 lety, 25. května 1979, se v Chicagu krátce po startu zřítilo americké letadlo DC-10. Při…

Slovenskou moderátorku napadli, vytočila muslimy

22.05.2019 23:23 Aktualizováno Nepříjemný zážitek má za sebou populární slovenská moderátorka Dominika Ngo Ducová. Poté, co se…

Posloucháte rádi hudbu ze sluchátek? Dávejte si pozor, můžete dopadnout…

22.05.2019 08:16 Polovina osob ve věku mezi dvanácti a pětatřiceti lety, tedy asi miliarda mladých lidí, riskuje…

Studie varuje před katastrofou: Miliony lidí přijdou o domov, některé…

21.05.2019 15:51 Globální hladina moře by do konce tohoto století,mohla stoupnout více než o dva metry, pokud budou…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama