Lékaře zarazil extrémně vzácný případ: Maminka porodila dvojčata, každé má jiného rodiče

Lékaři nemohou uvěřit vlastním očím. Řeší totiž případ, který je na celém světě extrémně vzácný. Maminka v čínském městě Xiamen porodila dvojčata, ačkoliv se ale narodila prakticky ve stejnou chvíli, každé má jiného otce. O případu informoval server The Guardian.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Čínskému páru se narodila dvojčata, z nichž jedno se na svého otce příliš nepodobalo. Testy DNA odhalily důvod, miminko totiž nebylo jeho.

Matka obou dětí byla svému muži nevěrná a zatímco jedno z dvojčat je jeho, to druhé ne. Přišlo se na to navíc úplnou náhodou.

Při registraci dětí totiž měli rodiče předložit výsledky testů DNA, aby dokázali, že děti jsou jejich. Tehdy se ukázalo, že to není tak úplně pravda.

Muže šokovalo, že jedno z dvojčat není jeho, a matka nejprve tvrdila, že výsledky jsou zfalšované. Nakonec ale podle Metra přiznala, že byla nevěrná.

Dvojčata, z nichž každé má jiného otce, jsou extrémně vzácná. Podle lékařů se takové případy občas dějí, je jich ale naprosté minimum.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Seriál Kutil Tim: Jak se za 20 let od poslední klapky změnil šikovný…

25.04.2019 14:32 Aktualizováno Komediální sitcom Kutil Tim patří ke stálicím programu českých stanic - a to i přesto, že od…

loading...

Tajemství sovětského diktátora Stalina: Proč nechtěl řečnit na veřejnosti?

25.04.2019 14:32 Aktualizováno Není pochyb o tom, že ruskou i globální historii ovlivnil Josif Vissarionovič Džugašvili…

Ocelové rakve: Seznamte se s nejhoršími ponorkami, které kdy existovaly

25.04.2019 11:07 Aktualizováno Triumfální úterní představení nové ruské ponorky dokládá důležitost těchto podmořských plavidel pro…

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus roky bavili celé Česko. Kam najednou zmizeli?

25.04.2019 08:33 Aktualizováno Před několika lety byl králi televizních obrazovek, dnes už tolik vidět nejsou. Kam se ztratila…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama