Tajemství lady Diany a Freddieho Mercuryho: Podivný erotický zážitek

Ačkoliv Britové princeznu Diana milovali, i ona měla svá tajemství, o kterých věděl jen málokdo. Jedním z nich byl její vztah se zpěvákem skupiny Queen Freddiem Mercurym, s nímž sdílela i jedno intimní tajemství.

Přidejte svůj názor

Freddie Mercury
doporučujeme

Diana s Freddiem se tou dobou zase tak dlouho neznali. Poznali se teprve v polovině 80. let, stali se z nich ale dobří přátelé. Jejich blízký vztah jim vydržel do roku 1991, kdy Freddie Mercury zemřel.

Přesto měli Freddie Mercury a princezna Dia­na jednu podivnou zálibu. Na konci 80. let se spolu vydali na návštěvu gay baru. Princezna se do něj vydala v převlečení za muže, aby ji nikdo nepoznal.

Prozradila to v knize The Power of Positive Drinking herečka Cleo Rocosová, která se k nim přidala. Tvrdí, že se Diana obávala, že ji lidé poznají, což se však nestalo.

Ten koho si veřejnost všimla byl naopak Freddie Mercury, britská princezna si tak mohla nerušeně popíjet drink, což uvítala. Neustále totiž byla pod dozorem veřejnosti všude, kam se pohnula. Neměla tak prakticky žádné soukromí.

V té době byla princezna ještě vdaná, její vztah s princem Charlesem byl ale tou dobou už téměř v troskách. Přesto Diana v baru strávila pouze 20 minut, a poté se odebrala domů do Kensingtonského paláce.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Archeologická expedice Monoxylon III vyrazila na plavbu po řeckých…

19.05.2019 20:11 Členové mezinárodní archeologické expedice Monoxylon III dnes z Archeoparku Všestary u Hradce…

Hrad Karlštejn: Proč a jak byl opravdu postaven český klenot?

19.05.2019 16:22 Aktualizováno Státní hrad Karlštejn patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším českým hradům. Již dávno se stal…

Krutý trest smrti? Práci kata v historii často vykonávala zvířata

19.05.2019 11:58 Aktualizováno Trest smrti je starý jako lidstvo samo. Ne vždy však tento trest vykonával kat, ale místo něj třeba…

Zdál se vám krásný sen a vy chcete, aby pokračoval? Vědci mají pár tipů

19.05.2019 10:18 Je možné pokračovat v přerušeném snu, abychom se dozvěděli, co se bude dále dít a jak skončí?…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama