Tajemství lady Diany a Freddieho Mercuryho: Podivný erotický zážitek

Ačkoliv Britové princeznu Diana milovali, i ona měla svá tajemství, o kterých věděl jen málokdo. Jedním z nich byl její vztah se zpěvákem skupiny Queen Freddiem Mercurym, s nímž sdílela i jedno intimní tajemství.

Přidejte svůj názor

Freddie Mercury
doporučujeme

Diana s Freddiem se tou dobou zase tak dlouho neznali. Poznali se teprve v polovině 80. let, stali se z nich ale dobří přátelé. Jejich blízký vztah jim vydržel do roku 1991, kdy Freddie Mercury zemřel.

Přesto měli Freddie Mercury a princezna Dia­na jednu podivnou zálibu. Na konci 80. let se spolu vydali na návštěvu gay baru. Princezna se do něj vydala v převlečení za muže, aby ji nikdo nepoznal.

Prozradila to v knize The Power of Positive Drinking herečka Cleo Rocosová, která se k nim přidala. Tvrdí, že se Diana obávala, že ji lidé poznají, což se však nestalo.

Ten koho si veřejnost všimla byl naopak Freddie Mercury, britská princezna si tak mohla nerušeně popíjet drink, což uvítala. Neustále totiž byla pod dozorem veřejnosti všude, kam se pohnula. Neměla tak prakticky žádné soukromí.

V té době byla princezna ještě vdaná, její vztah s princem Charlesem byl ale tou dobou už téměř v troskách. Přesto Diana v baru strávila pouze 20 minut, a poté se odebrala domů do Kensingtonského paláce.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Primark míří do Česka. Pro zákazníky má špatné zprávy

17.10.2019 23:05 Aktualizováno Jak už server EuroZprávy.cz informoval dříve, na Václavském náměstí se připravuje oblíbený obchod…

Hidžáb v ringu? Německá boxerka bojuje i za muslimský šátek

15.10.2019 07:48 Zeina Nassarová (21) je slibnou představitelkou německého ženského boxu, ale nebojuje jen v ringu.…

Jak skutečně vypadaly křížové výpravy? Archeologové rozklíčovali…

13.10.2019 16:47 Středověcí kronikáři obecně nepatří mezi nejspolehlivější komentátory historických událostí, mimo…

Ordály aneb boží soudy. Jak vypadalo středověké právo?

13.10.2019 16:21 Ve středověku platilo především právo nepsané. Pravidla se po generacích předávala ústně. Právní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama