Nahota na dosah. V Praze otevřela stálá expozice nahých lidí Voayer Gallery

Po sérii krátkodobých výstav v Praze a Bratislavě se u nás otevřela jako první na světě stálá expozice nahých lidí. Voayer Gallery se nachází ve čtvrtém patře Domu módy na Václavském náměstí a otevřena je každý den.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Voayer (výstava)
doporučujeme

Expozice má za sebou pět krátkodobých výstav. Za celkových 90 hodin návštěvního času na ně ale zavítaly tisíce návštěvníků, a proto se majitel a tvůrce výstavy rozhodl otevřít expozici nastálo. 

"Velmi málo pro tak silný a krásný zážitek. Dost důvodů na to, abych se rozhodl, že v roce 2019 otevřu první galerii na světě, ve které budeš mít možnost každý den vidět výstavu skutečných nahých lidí," uvedl organizátor Mário Petreje.

Cesta k expozici nahých lidí přitom vůbec nebyla lehká. V roce 2016 se organizátor potýkal s dluhy a exekucemi, ani to ho ale neodradilo od původní myšlenky. "Po dvou měsících kampaně jsem v září 2016 zrealizoval v Bratislavě první Výstavu nahých žen. Byla to zároveň první událost v mém životě, kterou jsem organizoval. Trvala jen dvanáct hodin a navštívilo ji více než sedm set nadšených návštěvníků," vysvětluje na svém webu.

Rozhovor s modelkami (27:27) | zdroj: YouTube

Navzdory tomu, že na něj kvůli výstavě padlo i trestní oznámení, v létě roku 2017 uskutečnil první Výstavu skutečných nahých žen v České republice. Výstava trvala osmnáct hodin a navštívilo ji více než 1500 nadšených návštěvníků.

Po sérii výstav nahých žen zorganizoval na podzim roku 2018 v Praze další výstavu, tentokrát Výstavu skutečných nahých mužů, která trvala dvanáct hodin.

Nyní mají návštěvníci poprvé možnost přijít se na netradiční expozici podívat kdykoliv. Prohlídky jsou možné každý den a každá trvá 90 minut. Vstupné činí 550 korun a návštěvníci se mohou v expozici nejen fotografovat, ale modelů i dotýkat.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princové William a Harry na kordy. Kvůli manželkám? V královské rodině je…

21.10.2019 12:31 Po několika měsících spekulací v britských bulvárních médiích princ Harry poprvé přiznal, že v jeho…

Šok pro truchlící. Vtipálek provedl poslední žert na vlastním pohřbu +VIDEO

21.10.2019 07:31 Pohřby patří mezi ty nejsmutnější zážitky, jakými si člověk v životě může projít - pokud se tedy na…

Proč s přibývajícími lety tloustneme? Vědci našli odpověď

20.10.2019 21:56 Aktualizováno Fyzička už není to, co bývala. A tak se kromě vrásek a bílých vlasů s přibývajícími lety téměř…

Jak obnovit důvěru v manželství po nevěře. Odborníci mají těchto sedm rad

20.10.2019 15:30 Náhodně objevená textová zpráva na mobilu, mail, který jsme nikdy neměli číst... a vše se náhle…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama