Meghan poruší 40 let starou tradici. Nebude rodit v londýnské nemocnici

Spekulace ohledně blížícího se porodu vévodkyně Meghan po dlouhých měsících dostaly jasné obrysy. Původně média uváděla, že vévodkyně ze Sussexu zvažuje domácí porod do bazénku, následně se měla nakonec rozhodnout pro nemocnici, kde rodí členky královské rodiny už desítky let. Nyní se ale ukázalo, že ani jedno z toho neproběhne.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Meghan Markleová a princ Harry
doporučujeme

Spekulace o domácím porodu se nepotvrdily. Naštěstí, řada lékařů i porodníků před nimi varuje a ani královská rodina by pravděpodobně tento typ porodu neschválila.

Proto se mělo za to, že potomek prince Harryho a vévodkyně Meghan přijde na svět na přelomu dubna a května v londýnské nemocnici, resp. na jejím porodním oddělení Lindo Wing.

Zde rodí členky královské rodiny už od 70. let 20. století a tamní lékaři a sestry jsou dobře připraveni nejen na všechny komplikace, které mohou nastat, ale i na nápor médií.

Nyní se ale ukázalo, že v nemocnici Svaté Marie v londýnské čtvrti Paddington porod neproběhne. Vévodové se totiž před narozením odstěhují z Londýna do Frogmore Cottage, a Meghan by měla porodit právě tam.

Královský potomek tak přijde na svět v přilehlé porodnici. Kromě termínu porodu ale zatím není nic bližšího známo, i když podle všech indicií by se měla narodit holčička.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Karlštejn: Proč a jak byl opravdu postaven český klenot?

19.05.2019 16:22 Aktualizováno Státní hrad Karlštejn patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším českým hradům. Již dávno se stal…

Krutý trest smrti? Práci kata v historii často vykonávala zvířata

19.05.2019 11:58 Aktualizováno Trest smrti je starý jako lidstvo samo. Ne vždy však tento trest vykonával kat, ale místo něj třeba…

Zdál se vám krásný sen a vy chcete, aby pokračoval? Vědci mají pár tipů

19.05.2019 10:18 Je možné pokračovat v přerušeném snu, abychom se dozvěděli, co se bude dále dít a jak skončí?…

Energetické nápoje nepatří dětem do rukou. Nadměrná konzumace neprospívá…

19.05.2019 09:24 Energetické nápoje, které mají vysoký obsah cukru a kofeinu, by podle odborníků neměly pít děti.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama