Tajemný pan Odvárka. Skalní fanoušek, který ponížil Krause, od něj dostal 1,5 milionu

Talk show moderované českým hercem a bavičem Janem Krausem by se neobešly bez dvou lidí. Jedním z nich je samotný moderátor, tím druhým takřka živoucí legenda, pan Odvárka. Bez něj pořad nemůže začít, nechybí na žádném představení, ve skutečnosti ale Krausovu přítomnost moc nemusí.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Jan Kraus obdaroval pana Odvárku
doporučujeme

"Je tady pan Odvárka?" Věta, kterou po mnoho let začínají všechny pořady moderované Janem Krausem, známé jako Show Jana Krause, či dříve Uvolněte se, prosím. Odpověď je v naprosté většině případů kladná. Za více než 10 let moderování záhadný muž nechyběl takřka na žádném z nich.

Neúčastnil se natáčení v zahraničí, na těch českých ale zkrátka nesmí chybět. Zkrátka zarytý fanoušek, o němž toho není veřejně moc známo, ale který neunikl bystrému oku ostříleného moderátora.

Od Krause totiž dostal dva dárky. Tím prvním byl volný vstup na všechna natáčení, a to rovnou do první řady. Dlouhé roky si totiž Odvárka kupoval lístky za své peníze, Kraus se ale rozhodl jej potěšit.

Jak sdělil médiím už před lety, poté pana Odvárku dokonce pozval do šatny. Tam si ale všiml podivného jevu. Pan Odvárka se v jeho přítomnosti necítí dobře. Podle Krause má rád, když se na něj dívá, v jeho blízkosti je ale nemluvný a není mu to moc příjemné. To Kraus rozhodně nečekal.

Kraus dal Odvárkovi 1,5 milionu (0:53) | zdroj: YouTube

Přesto se rozhodl tajemného muže obdarovat podruhé. Věnoval mu 1,5 milionu korun. Akorát ve stavu, v jakém by taková obnos nechtěl nikdo z nás. Peníze totiž byly slisované do ruličky.

"Tohle.., je sešrotovanýho půl milionu. Všimněte si, že to není přímo uměrný, protože půl milionu asi bylo víc malejch bankovek, znáte to… Je tady pan Odvárka? …je. A za to, jak sem leta věrně chodíte.., dovolte.., abych Vás odměnil. Děkuju! …jsem chtěl ukázat, že se vyplatí sem chodit. Jeden a půl mega! V jakym stavu, to je druhá věc…" okomentoval tehdy nezvyklý dar Kraus.

Pan Odvárka je televizní pojem a navždy zůstane spjatý s pořady Jana Krause. Kdo to ve skutečnosti je se ale zřejmě jen tak nedozvíme.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrad Jindřichův Hradec: Jeho počátky patří k záhadám české historie

22.04.2019 20:29 Aktualizováno Dnešní zámek, původně gotický hrad, v Jindřichově Hradci byl založen již na počátku 13. století.…

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Zapomenutá invaze: Napoleonská Francie a carské Rusko uzavřeli nečekané…

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Napoleonská Francie a carské Rusko byli většinu času po dobu vlády ambiciózního, na Korsice…

Ježíš v islámu. Jak se muslimové dívají na jeho smrt a vzkříšení?

22.04.2019 10:57 Aktualizováno Včera křesťané na celém světě oslavili vzkříšení Ježíše Krista. Na Velikonoční příběh, tj. smrt a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama