Královská rodina si došlápla na Meghan. Nová pravidla se jí líbit nebudou

Vévodkyně Meghan je známa tím, že na královský protokol moc nedbá. Tomu se ale nelíbí vedení Kensingtonského paláce, které se tomu rozhodlo učinit přítrž.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Meghan Markleová a princ Harry
doporučujeme

Jak informuje server news.com.au, Kensingtonský palác nedávno vydal tiskovou zpráva potvrzující, že si Harry a Meghan budou později v tomto roce zařizovat svou vlastní domácnost.

Tato informace už před několika týdny prosákla do médií, palác ale rovněž uvedl, že velká část zaměstnanců, kteří podporují vévodu a vévodkyni, nadále zůstanou v paláci s Williamem a Kate.

Zajímavé je ale nařízení týkající se mediální komunikace. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu dostanou vlastní mediální tým, který ale bude přímo podřízený Kensingtonskému paláci

V praxi to bude znamenat, že veškerá komunikace která půjde z úst Harryho a Meghan bude muset projít skrze královské tiskové mluvčí. Nový tým navíc bude sídlit v Buckinghamském paláci, takže bude přímo pod dohledem prince Philipa, který bude podle serveru moci sledovat celý komunikační tok.

Královský palác si ale přivlastnil i další pravomoci. Na nákup ošacení vévodkyně Meghan a Harryho budu využiti finanční prostředky prince Charlese a královny Alžběty. Oba tak budou mít dohled i nad tím, za co a kolik nastávající rodiče utrácí.

"Vypadá to jako by Vévodové ze Sussexu spadali pod jurisdikci Buckinghamského paláce, takže nemohou prostě jít pryč a dělat si co chtějí," řekl zdroj z paláce serveru The Times.

Otázkou zůstává, jak moc se takový dohled bude líbit samotné Meghan. Ta je totiž prakticky neuhlídatelná, což si zbytek zajisté uvědomuje. Pravděpodobně proto sáhl k těmto opatřením, a možná neskončí jen u nich.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kaiser a Lábus vstoupili do dějin. Kam ale legendární komické duo zmizelo

23.04.2019 19:47 Aktualizováno Před několika lety byl králi televizních obrazovek, dnes už tolik vidět nejsou. Kam se ztratila…

Neuvěřitelný příběh. Vědci vážili dlouhou cestu z Česka do Indie, aby…

23.04.2019 17:02 Šest tisíc kilometrů od sebe dělí Prahu a Dillí, přesto se dvojice indických vědců žijící v Česku…

Rasová střepina, která musí ven. Hitler Čechy pohrdal, měl je za zbabělce

23.04.2019 15:21 Aktualizováno O psychické nestabilitě největšího zločince lidské historie Adolfa Hitlera svědčí i podivné…

Nové pochybnosti o skonu Hitlera: Nacistický vůdce dožil spokojeně v…

23.04.2019 14:14 Hitler nezemřel? Zemřel, ale kdy? Navzdory informacím, které získala těsně po válce FBI, se její…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama