Termín porodu vévodkyně Meghan. Zbývá pár dní

Vévodkyně Meghan už za několik málo dní porodí dlouho očekávaného královského potomka. Už před několika měsíci královský palác i sama Meghan prozradili, že k radostné události dojde na přelomu dubna a května, nyní se ale stále častěji hovoří o jednom datu. A tím je 28. duben.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Meghan Markleová a princ Harry
doporučujeme

Královský palác před několika měsíci oficiálně potvrdil, že k porodu dojde na jaře letošního roku. Meghan následně upřesnila, že dítě přivede na svět na přelomu dubna a května.

Termín se ale blíží a stále častěji se spekuluje o tom, který den bude tím radostným. Podle analýzy britských médií by se mělo jednat o 28. duben. Tento ten ostatně preferují i sázkové společnosti. Podle bookmakerů by mělo dítě přijít na svět mezi 28. a 30. dubnem.

Blížící se porod bude v mnohém jiný, než na jaké jsme zvyklí. Královský palác například poprvé nezveřejní podrobnosti o dítěti, tedy váhu, výšku, čas porodu a pohlaví. Vévodkyně Meghan a princ Harry se rozhodli, že se žádné informace zveřejňovat nebudou.

Meghan podle britských médií ani své novorozené dítě neukáže světu, a je docela dobře možné, že královská rodina ani neohlásí začínající porod. Lidé tak možná uvidí děťátko až několik dní či týdnů po porodu a do té doby může probíhat vše v naprostém utajení.

V posledních dnech se také střídají místa, na nichž by Meghan mohla porodit. Nejprve se hovořilo o nemocnici Svaté Marie v londýnské čtvrti Paddington, v níž rodí všechny členky královské rodiny už 40 let.

To ale bylo před pár dny zamítnuto a změněno na porodnici nedaleko Frogmore Cottage, kde bud Meghan bydlet spolu s Harrym. Ani tady se ale porod možná neuskuteční, chvíli na to se totiž objevila nová informace, a sice možnost domácího porodu.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kaiser a Lábus vstoupili do dějin. Kam ale legendární komické duo zmizelo

23.04.2019 19:47 Aktualizováno Před několika lety byl králi televizních obrazovek, dnes už tolik vidět nejsou. Kam se ztratila…

Neuvěřitelný příběh. Vědci vážili dlouhou cestu z Česka do Indie, aby…

23.04.2019 17:02 Šest tisíc kilometrů od sebe dělí Prahu a Dillí, přesto se dvojice indických vědců žijící v Česku…

Rasová střepina, která musí ven. Hitler Čechy pohrdal, měl je za zbabělce

23.04.2019 15:21 Aktualizováno O psychické nestabilitě největšího zločince lidské historie Adolfa Hitlera svědčí i podivné…

Nové pochybnosti o skonu Hitlera: Nacistický vůdce dožil spokojeně v…

23.04.2019 14:14 Hitler nezemřel? Zemřel, ale kdy? Navzdory informacím, které získala těsně po válce FBI, se její…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama