Kdy na Velikonoce do obchodu? V pondělí bude zavřeno

V České republice musí během státem vyhrazených svátků obchody nad 200 metrů čtverečních plochy zavírat. Připravili jsme základní přehled, kdy vyrazit do obchodu a kdy už příležitost nakoupit nebude.

Přidejte svůj názor

Lidl, supermarket
doporučujeme

Zákon na nejnovější český státní svátek - Velký pátek, nepřikazuje zavírat obchodní domy. Tudíž se v pátek všichni zájemci o nákupy do svých oblíbených nákupních center dostanou. Naopak na Velikonoční pondělí nikoliv.

Billa

V Bille je otevírací doba v pátek a v sobotu od 7 do 20 hodin. V neděli až 8 do 20 hodin a v pondělí zavřeno.

Albert

Podobně se k problému postavil i Albert. Otevřeno mají o 7 do 22 hodin, celý víkend na většině poboček a v pondělí zavřeno.

Tesco

Hypermarkety Tesco budou v pátek a v sobotu otevřeny podle běžné otevírací doby od 7 do 22 hodin. Zkrácená otevírací doba čeka hypermarkety nonstop nebo ty, které mají otevřeno až do 24 hodin. V neděli totiž zavřou mimořádně již v 23 hodin.

Lidl

Otevírací dobu během víkendu nijak nemění Lidl. V pátek a v sobotu má otevřeno od 7 do 22:00 nebo do 21:00 v závislosti na tom, kde se pobočka nachází. V neděli otevírají v Lidlu v 8:00 a v pondělí je zavřeno.

Kaufland

Kaufland nabízí zákazníkům prodloužení pracovní doby, a to už od středy 17. 4. do pátku 19. 4., kdy budou obchody otevřené od 7 do 23 hodin. V sobotu a v neděli pak nakoupíte pouze do 22 hodin. V pondělí bude rovněž zavřeno.

Česká pošta

Pobočky České pošty mají během Velikonoc pozměněnou otevírací dobu a řada z nich je zavřená, na pomoc může přijít seznam, který má pošta na svých stránkách.

U ostatních obchodů do rozlohy 200 metrů čtverečních záleží na rozhodnutí majitele, jestli prodejnu otevře.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kaiser a Lábus vstoupili do dějin. Kam ale legendární komické duo zmizelo

23.04.2019 19:47 Aktualizováno Před několika lety byl králi televizních obrazovek, dnes už tolik vidět nejsou. Kam se ztratila…

Neuvěřitelný příběh. Vědci vážili dlouhou cestu z Česka do Indie, aby…

23.04.2019 17:02 Šest tisíc kilometrů od sebe dělí Prahu a Dillí, přesto se dvojice indických vědců žijící v Česku…

Rasová střepina, která musí ven. Hitler Čechy pohrdal, měl je za zbabělce

23.04.2019 15:21 Aktualizováno O psychické nestabilitě největšího zločince lidské historie Adolfa Hitlera svědčí i podivné…

Nové pochybnosti o skonu Hitlera: Nacistický vůdce dožil spokojeně v…

23.04.2019 14:14 Hitler nezemřel? Zemřel, ale kdy? Navzdory informacím, které získala těsně po válce FBI, se její…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama