Seriál Kutil Tim: Jak se za 20 let od poslední klapky změnil šikovný asistent Al?

Komediální sitcom Kutil Tim patří ke stálicím programu českých stanic - a to i přesto, že od premiéra poslední odvysílaného dílu letos uplynulo 20 let. Jak se za tu dobu změnil Timův šikovný pomocník Al? Podívejte se spolu s námi

Richard Karn (seriál Kutil Tim)
doporučujeme

Seriál Kutil Tim se vysílal v letech 1991 až 1999. Od té doby se ovšem dočkal řady repríz – a to nejen v českých televizích. Titulní roli Kutila Tima hraje Tim Allen. Seriálový Tim je hvězdou kutilského pořadu, který se svou ženou Jill (Patricia Richardsonová) vychovává tři, navzájem šikanující se, děti – Brada (Zachery Ty Brian), Randyho (Jonathan Taylor Thomas a Marka (Taran Noah Smith).

Rodina během celého seriálu prožívají příjemné chvilky, zážitky, ale také problémy a starosti, se kterýma vždy pomůže soused Wilson či Timův spolupracovník a asistent Al Borland v podání Richarda Karna.

Albert Borland je Timův asistent v pořadu Chvilka pro Kutily. A taky bývá nejčastějším terčem Timových šprýmů. Na rozdíl od Tima je ovšem Al opravdovým kutilem a v nářadí a kutilství se opravdu vyzná. I když si z něj dělá Tim neustále srandu a dokola Ala a jeho matku v televizi ztrapňuje, považuje Tima za svého nejlepšího přítele. Postavu Ala si diváci pamatují také díky typické flanelové košilí a hustým vousům. 

Role Ala Richarda Karna skutečně proslavila. Jenže po skončení natáčení seriálu v roce 1999 se Richardovi nepodařilo v televizi či filmu pořádně uchytit a tak ztvárnil jen několik málo rolí v průměrných či podprůměrných filmech. Účinkoval také jako host v různých show či rádiích a věnuje se moderování zábavných pořadů. Seriál Kutil Tim je tak prozatím vrcholem jeho kariéry.

Richard, jehož koncové jméno Wilson je v jeho herecké kariéře vynecháno kvůli existenci herce stejného jména, je od roku 1985 ženatý s Tudi

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Královna Alžběta II. oslavila své první narozeniny od smrti prince Philipa

12.06.2021 18:35 Britská královna Alžběta II. dnes přihlížela vojenské přehlídce na hradu Windsor konané na její…

Sebastian Kneipp a jeho léčení vodou. Doporučoval i otužování

12.06.2021 16:30 Léčivé účinky vody jsou známy celá tisíciletí, lázeňství se zrodilo již v období starověku. Voda…

Alchymisté ve službách šlechty. Rudolf II. nebyl jediný, koho tajemná věda…

12.06.2021 12:30 Císař Rudolf II. je pověstný svou vášní pro alchymii. Tento panovník však nebyl zdaleka jediný,…

Princ Harry a vévodkyně Meghan oznámili narození dcery. Pojmenovali ji po…

06.06.2021 18:59 Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová oznámili narození své první dcery, pojmenovali…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama