Rapper Snoop Dogg díky komedii Slunce, seno proslavil Česko

Slavný americký rapper Snoop Dogg je jedním z nejpopulárnějších hudebníků svého žánru Na Instagramu ho sleduje neuvěřitelných 31 milionů lidí, což je o mnoho více, než kolik má například Eminem. A těm nyní ukázal kus české klasiky.

Přidejte svůj názor

Snoop Dogg
doporučujeme

Filmová série Slunce, seno z dílny Zdeňka Trošky je mezi Čechy neuvěřitelně oblíbená. Najdou se sice tací, kteří ji nemohou ani cítit, a v očích kritiků nejde o nijak zázračné filmy, stále ale mají početnou základnu věrných fanoušků, kteří opakovaně a donekonečna hltají herecké výkony hlavních protagonistů a šlehají ve společnosti jednu hlášku za druhou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I ain’t washing the dishes Momma 🤜🏾🤣💪🏾👋🏾👋🏾👋🏾

Příspěvek sdílený snoopdogg (@snoopdogg),

Za hranicemi ale české filmy nikdo moc nezná. V případě Slunce, seno to už ale neplatí, proslavil ho totiž právě Snoop Dogg. Ten na svém Instagramu pro miliony fanoušků nasdílel předabovanou scénku ze Slunce, seno a pár facek, v níž Škopková zfackuje svého syna za to, že se zeptal, "co je to coura".

Příspěvek obdržel statisíce lajků a objevily se pod ním tisíce komentářů. Česko se tak zase na chvíli dostalo do středu dění. Bohužel ale s trochu jiným výkladem, než který ve snímku zazní v originálním znění. Podle Snoopova doprovodného textu totiž padlo pár facek za odmítnutí mytí nádobí, nikoliv za "couru".

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Archeologická expedice Monoxylon III vyrazila na plavbu po řeckých…

19.05.2019 20:11 Členové mezinárodní archeologické expedice Monoxylon III dnes z Archeoparku Všestary u Hradce…

Hrad Karlštejn: Proč a jak byl opravdu postaven český klenot?

19.05.2019 16:22 Aktualizováno Státní hrad Karlštejn patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším českým hradům. Již dávno se stal…

Krutý trest smrti? Práci kata v historii často vykonávala zvířata

19.05.2019 11:58 Aktualizováno Trest smrti je starý jako lidstvo samo. Ne vždy však tento trest vykonával kat, ale místo něj třeba…

Zdál se vám krásný sen a vy chcete, aby pokračoval? Vědci mají pár tipů

19.05.2019 10:18 Je možné pokračovat v přerušeném snu, abychom se dozvěděli, co se bude dále dít a jak skončí?…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama