Muž trpěl po návratu z dovolené bolestmi. Nic vám není, říkali mu lékaři. Pak zjistili drtivou pravdu

Otec dvou dětí si v nemocnici v anglické Tunbridge pošel peklem. Tvrdí, že mu nezajistila dostatečnou zdravotní péči poté, co utrpěl úraz na dovolené v Thajsku. Tři měsíce si ho lékaři pohazovali a dopovali ho analgetiky, přitom k určení diagnózy stačil obyčejný rentgen.

Přidejte svůj názor

Dovolená, ilustrační fotografie
doporučujeme

Celý problém začal ještě v roce 2015, kdy 36letý Anton Frolov narazil na dovolené v Thajsku na mořské dno. Chvíli se nemohl hýbat, ale nakonec vše rozchodil a místní lékař mu potvrdil, že je v pořádku.

Po návratu do Anglie se chtěl nechat kvůli bolestem v krku vyšetřit v nemocnici v Edenbridge, odkud byl převezen do Tunbridge Wells Hospital jen proto, aby ho tamní lékaři ujistili, že mu opravdu nic není a bez jakéhokoliv vyšetření pacientovi předepsali analgetika.

Když se jeho bolesti zhoršovaly, všeobecný lékař mu doporučil návštěvu fyzioterapeuta a ten mu poradil, aby začal cvičit a zpevnil si svalstvo krční páteře.

Rozhodl se zaplatit si vlastní vyšetření a rentgen konečně určil příčinu jeho obtíží. Muž byl šokován, když mu řekli, že měl celé tři měsíce zlomený krční obratel, který tlačil na míchu. Při této diagnóze je nebezpečný jakýkoliv pohyb, natož nějaké cvičení.

Frolov prodělal operaci krční páteře. Na stabilizaci poškozeného obratle použili chirurgové titanové šrouby, musí nosit fixační límec a dodržovat klidný režim. Do konce života ale bude bojovat s následky.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Archeologická expedice Monoxylon III vyrazila na plavbu po řeckých…

19.05.2019 20:11 Členové mezinárodní archeologické expedice Monoxylon III dnes z Archeoparku Všestary u Hradce…

Hrad Karlštejn: Proč a jak byl opravdu postaven český klenot?

19.05.2019 16:22 Aktualizováno Státní hrad Karlštejn patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším českým hradům. Již dávno se stal…

Krutý trest smrti? Práci kata v historii často vykonávala zvířata

19.05.2019 11:58 Aktualizováno Trest smrti je starý jako lidstvo samo. Ne vždy však tento trest vykonával kat, ale místo něj třeba…

Zdál se vám krásný sen a vy chcete, aby pokračoval? Vědci mají pár tipů

19.05.2019 10:18 Je možné pokračovat v přerušeném snu, abychom se dozvěděli, co se bude dále dít a jak skončí?…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama