Jako z hororu: Dívka vypátrala svého otce, brzy toho začala hodně litovat

Šestadvacetiletá dívka z Austrálie Nina se nikdy nesmířila s tím, že svého otce prakticky nezná. Její rodiče se rozvedli když byla ještě malá a matka o něm nikdy nechtěla mluvit. Na vlastní pěst se proto vydala na cestu, na jejímž konci si přála, aby nikdy nezačala.

Přidejte svůj názor 1 komentář

ženy
doporučujeme

Nina toho o svém otci moc nevěděla. Matka se vždy vyhýbala detailům a nerada o něm hovořila. Dívka proto vyhledávala informace na internetu a nakonec se poštěstilo. Poté, co svého otce našla, si ale přála, aby se to nikdy nestalo.

"Moje máma se vdávala těhotná. Vzala si mého otce Allana, který jako devatenáctiletý uškrtil mladou ženu a zahrabal ji blízko malého města na západě Austrálie," šokuje dívka.

Podle australských médií vše okamžitě běžela říct své matce, tu ale informace nezaskočily. O všem totiž věděla a byla srozuměná s tím, že si bere vraha. Rozhodla se to ale před dcerou tajit.

Další ránou pro dívku bylo, když zjistila, že se její rodiče seznámili ve vězení, kde si její otec odpykával doživotní trest. Matka tam chodila pracovat jako dobrovolnice a pomáhala učit vězně.

"Když jsem se jí ptala na otce, vždy zmínila jen nějakou potyčku v hospodě, kvůli které byl ve vězení. Věděla jsem jen to, že máma se s ním později rozvedla a přerušili kontakt, když jsem byla ještě malá," popisuje Nina.

Podle psychologů jsou všechny tyto informace pro mladou ženu velmi traumatizující. Musí se vyrovnat se skutečností, že její otec byl vrah a smířit se i s tím, že matka o tom věděla a přesto s ním měla dítě. Zároveň se musí vypořádat se skutečností, že nikdy dceři neřekla, jak to všechno bylo. 

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Běhání ve znečistěném městě: Hazard se zdravím? Odpověď vás překvapí

06.12.2019 08:18 Sport je zdraví prospěšný, na tom se shodují všichni. Všichni také vědí, že znečištění vzduchu má…

Zázrak. Lékaři zachránili ženu, srdce jí nebilo přes šest hodin

06.12.2019 07:21 Lékaři v Barceloně zachránili Britku, jíž se v horách zastavilo srdce. Nebilo jí více než šest…

V Indii vyvinuli antikoncepci pro muže, účinek injekce trvá roky

05.12.2019 09:08 Na indický trh by se už za půl roku měla dostat antikoncepce pro muže v podobě jediné injekce,…

Chodíte pomalu? Varovný signál ohledně vašeho zdraví. Nová studie

04.12.2019 08:51 Studie zveřejněná nedávno na stránkách vědeckého časopisu Journal of American Medical Association …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama