Jako z hororu: Dívka vypátrala svého otce, brzy toho začala hodně litovat

Šestadvacetiletá dívka z Austrálie Nina se nikdy nesmířila s tím, že svého otce prakticky nezná. Její rodiče se rozvedli když byla ještě malá a matka o něm nikdy nechtěla mluvit. Na vlastní pěst se proto vydala na cestu, na jejímž konci si přála, aby nikdy nezačala.

Přidejte svůj názor 1 komentář

ženy
doporučujeme

Nina toho o svém otci moc nevěděla. Matka se vždy vyhýbala detailům a nerada o něm hovořila. Dívka proto vyhledávala informace na internetu a nakonec se poštěstilo. Poté, co svého otce našla, si ale přála, aby se to nikdy nestalo.

"Moje máma se vdávala těhotná. Vzala si mého otce Allana, který jako devatenáctiletý uškrtil mladou ženu a zahrabal ji blízko malého města na západě Austrálie," šokuje dívka.

Podle australských médií vše okamžitě běžela říct své matce, tu ale informace nezaskočily. O všem totiž věděla a byla srozuměná s tím, že si bere vraha. Rozhodla se to ale před dcerou tajit.

Další ránou pro dívku bylo, když zjistila, že se její rodiče seznámili ve vězení, kde si její otec odpykával doživotní trest. Matka tam chodila pracovat jako dobrovolnice a pomáhala učit vězně.

"Když jsem se jí ptala na otce, vždy zmínila jen nějakou potyčku v hospodě, kvůli které byl ve vězení. Věděla jsem jen to, že máma se s ním později rozvedla a přerušili kontakt, když jsem byla ještě malá," popisuje Nina.

Podle psychologů jsou všechny tyto informace pro mladou ženu velmi traumatizující. Musí se vyrovnat se skutečností, že její otec byl vrah a smířit se i s tím, že matka o tom věděla a přesto s ním měla dítě. Zároveň se musí vypořádat se skutečností, že nikdy dceři neřekla, jak to všechno bylo. 

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Slovenskou moderátorku napadli, vytočila muslimy

22.05.2019 10:45 Nepříjemný zážitek má za sebou populární slovenská moderátorka Dominika Ngo Ducová. Poté, co se…

Posloucháte rádi hudbu ze sluchátek? Dávejte si pozor, můžete dopadnout…

22.05.2019 08:16 Polovina osob ve věku mezi dvanácti a pětatřiceti lety, tedy asi miliarda mladých lidí, riskuje…

Studie varuje před katastrofou: Miliony lidí přijdou o domov, některé…

21.05.2019 15:51 Globální hladina moře by do konce tohoto století,mohla stoupnout více než o dva metry, pokud budou…

Tragický příběh mladé Gretchen dodnes šokuje lékaře. Ženu zabila touha po…

21.05.2019 12:41 Lékaři obecně považují onanii za prospěšnou. Existuje ale syndrom, který nutí postižené osoby…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama