Slovenskou moderátorku napadli, vytočila muslimy

Nepříjemný zážitek má za sebou populární slovenská moderátorka Dominika Ngo Ducová. Poté, co se zúčastnila svatby své kolegyně Jasminy Alagič a rappera Rytmuse, odcestovala na dovolenou do Maroka. Zde ale nerespektovala muslimské zákony a byla fyzicky napadena.

Přidejte svůj názor 39 komentářů

Dominika Ngo Ducová
doporučujeme

Dvaadvacetiletá moderátorka se ještě v sobotu bavila na svatbě své kolegyně Jasmíny a rapera Patrika Vrbovského, krátce na to už seděla s kamarádkou v letadle do Maroka. Ani ve snu by jí ale nenapadlo, co se v následujících dnech stane.

Nepříjemná zkušenost se odehrála ve chvíli, kdy se obě ženy vydaly do centra Marrákeše. V zemi totiž platí pro ženy přísná pravidla, a to zejména během ramadánu. Některé země se v rámci zachování cestovního ruchu snaží turistům přizpůsobit, nemusí to ale platit u každé. A u všech jejích obyvatel.

To ostatně pocítila na vlastní kůži i moderátorka, která byla fyzicky napadena za to, jak byla oblečena. S nepříjemným zážitkem se svěřila na sociálních sítích.

"Není to legrace, je třeba respektovat zemi, ve které se nacházíte, a my jsme to bohužel neodhadli," uvedla jindy pozitivní moderátorka. "Dostala jsem po tlamě," dodala.

"Vydaly jsme se do města v šatech. Je to samozřejmě naše chyba. Ale měly jsme tu smůlu, že jsme narazily na pána, kterému se tento náš outfit nelíbil. Tak mi jednu vstřelil," prozradila Ducová.

Sama situace dál nijak řešit nehodlá. Po incidentu se vrátila do hotelu a šaty vyměnila za oděv, který více zahaluje.

"Pro všechny ženy, které se sem chystáte, opravdu respektujte pravidla oblékání a dávejte si pozor. Je to nádherné, ale zároveň i trošku nebezpečné," varuje Ducová.

Ačkoliv je fyzický útok proti ženě neodpustitelný, moderátorka sama tvrdí, že o velkou ránu nešlo. Zákony v muslimských zemích jsou přísné a turisté by měli mít na paměti, že za některé u nás běžné situace může v jiné zemi hrozit i vězení.

Loading...
Vstupte do diskuze (39)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rozmar, či nemoc? Odborníci si posvítili na hypochondry, závěr je…

19.06.2019 10:15 Žijí ve strachu, že onemocní, nechávají si stále dělat různé testy a nevěří ujišťování lékařů. Není…

Karel Gott zahájil oslavy osmdesátin. Pokřtil unikátní desku, chystá se na…

19.06.2019 09:03 Karel Gott považuje za štěstí, že svoji kariéru začínal na začátku šedesátých let, kdy se…

Švéd vytvořil z lega finále Eurovize, z kostek jsou i Lake Malawi

19.06.2019 08:34 Švéd Alexandro Kröger Degerfeldt vytvořil z lega finále mezinárodní písňové soutěže Eurovize, které…

Vědci odhalili tajemství Alcatrazu: Ohromný nález pod pevností

18.06.2019 20:26 Aktualizováno Pevnost Alcatraz je pravděpodobně tou nejznámější věznicí na světě. Dlouhou dobu byla považována i…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama