Žena chtěla na operaci ušetřit, teď prožívá obrovskou noční můru

Levnější nabídka nemusí být vždy výhodnější. Své o tom ví mladá maminka Sheriah Harrisonová, která téměř zemřela na infekci poté, jak absolvovala zlevněnou "maminkovskou" kosmetickou operaci v Turecku.

Přidejte svůj názor

Sheriah Harrisonová
doporučujeme

Žena měla po porodu podstoupit liposukci, zmenšení prsou a odstranění tuku z bříška. Všechny zákroky ji v Turecku vyšly o 7 tisíc liber levnější než v Británii. Jenže její tělo jen krátce po zákroku zasáhla život ohrožující infekce.

Britka teď varuje lidi před rizikem levnějších operací někde v cizině.  „Myslela jsem si, že umřu, mohu být ráda, že jsem ještě mezi živými ," vzpomíná na své problémy pro portál Mirror.

Jen pár dní po operaci jí oteklo břicho a musela podstoupit zákrok, při kterém jí lékaři vyčistili zanícenou ránu. Zjistili také, že utrpěla otravu krve, kvůli čemuž jí museli nechat obrovskou ránu otevřenou, aby ji mohli čistit čtyřikrát za den.

„Je to nechutné, zůstala jsem traumatizována. Nemůžu už žít normální život a to mě ničí,“ tvrdí teď Sheriah. Hlavně je ale šťastná, že zákrok vůbec přežila. „Je bezpečnější si připlatit," říká teď pacientka, která chtěla ušetřit. Podle ní je to jako ruská ruleta – existuje vysoká šance, že člověk po operaci zemře.

Maminka si přitom jen chtěla dát odstranit strie a nadbytečnou kůži, která jí po těhotenství zůstala. Nesnášela to, jak jí břicho vypadalo, vždy se ho snažila zakrýt . I proto loni v říjnu odletěla do Turecka, kde podstoupila nepovedený zákrok.

Teď už je na tom lépe, přesto bude v budoucnu potřebovat ještě jednu plastickou operaci, aby zakryla jizvy, které jí zůstaly. „Jizva na mém břiše je obrovská a překáží mi v pohybu," tvrdí Sheriah. Nemůže se předklonit, protože trpí bolestmi. Operaci, která ji čeká, podstoupí v Británii a radí všem ostatním: „Pokud uvidíte dobrou nabídku, pořádně si ji promyslete. Hazardujete totiž se svým zdravím.“

Sheriah si stěžovala i na turecké klinice, kde se nepovedená operace konala, ale nedostala žádnou odpověď .

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Konec keců vydávaných za názory. Covid-19 utne ztřeštěnost světa, říká pro…

10.04.2020 08:36 ROZHOVOR – Covid-19 zasáhl do životů téměř všech lidí. Uvědomili jsme si svou smrtelnost, což s…

Rozvody i posílení moci? Odborník prozradil, jak se zhorší život po…

09.04.2020 15:27 Pandemie koronaviru je jednou z nejrozsáhlejších událostí, která zasáhla svět od konce druhé…

Proč pandemie koronaviru přeje dezinformacím? Experti přišli s vysvětlením

08.04.2020 23:00 Každá zdravotní krize s sebou nese šíření nejrůznějších dezinformací. Proč jsou lidé schopni uvěřit…

Roušky nedávejte malým dětem, mohou se udusit, varují odborníci. Problémy…

07.04.2020 10:28 Po celém Česku platí povinnost nosit roušky či jinou pokrývku obličeje jako ochranu před šířením…

Související:

Právě se děje

Další zprávy