Zemětřesení ve StarDance: Co bude s Ebenem a Kostkovou?

Letošní ročník populární taneční soutěže StarDance je plný velkých změn. Česká televize kompletně překopala složení tanečníků, objeví se 10 nových tváří v roli soutěžících, a úprav doznala i porota. Zdá se, že jediný, kdo si své místo obhájil beze změny, je moderátorská dvojice. Nebo ne?

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Star Dance
doporučujeme

Podle dostupných informací se Marek Eben a Tereza Kostková o svůj post na poli moderátorů obávat nemusí. Jako jediný element celé soutěže zůstanou jejich pozici nezměněny. Ostatní ale takové štěstí neměli.

Vystřídáni byli všichni tanečníci a tanečnice. Fanoušci se budou muset rozloučit s Veronikou Lálovou, Michalem Necpálem, Evou Krejčíkovou nebo Markem Dědíkem, který oznámil konec z vlastní iniciativy poté, co neuspěl s herečkou Pavlou Tomicovou.

Diváci tak uvidí deset zbrusu nových profesionálů, které zatím ještě neměli v této soutěži možnost spatřit. Pravděpodobně se tak máme na co těšit, ale změnami ještě ani zdaleka nekončíme.

Obměnou prošli také porotci. Nově v porotě zasednou Richard Genzer a Jan Tománek. Známa jsou taká první jména soutěžící, budou jimi biatlonistka Gabriela Koukalová, youtuber Karel Kovář alias Kovy a herečka Dejvického divadla Veronika Kubařová.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michael Schumacher je na tom zle? Nové informace

19.06.2019 22:32 Aktualizováno Legendární závodník Michael Schumacher je už pět a půl roku držen stranou od zvídavých očí médií i…

Tajná krize. Válečný hry NATO málem vyvolaly jadernou válku

19.06.2019 15:08 O tzv. „válečných hrách“ NATO z roku 1983 se příliš neví. Podle zpráv amerických tajných služeb…

Rozmar, či nemoc? Odborníci si posvítili na hypochondry, závěr je…

19.06.2019 10:15 Žijí ve strachu, že onemocní, nechávají si stále dělat různé testy a nevěří ujišťování lékařů. Není…

Karel Gott zahájil oslavy osmdesátin. Pokřtil unikátní desku, chystá se na…

19.06.2019 09:03 Karel Gott považuje za štěstí, že svoji kariéru začínal na začátku šedesátých let, kdy se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama