Ani miliony dolarů nestačily. Vévodkyně Meghan je pořád nespokojená, vysosá Britům kapsy

Britská královská rodina utratila miliony dolarů za opravu venkovského sídla Frogmore Cottage, do nějž se přestěhovala vévodkyně Meghan s princem Harrym a novorozencem Archiem. Jak se ale nyní ukázalo, Meghan opravy ani zdaleka nestačily. Sídlo chce za peníze daňových poplatníků opět předělat.

Meghan Markleová
doporučujeme

Renovace sídla stála podle britských médií 4 miliony dolarů, tedy v přepočtu necelých sto milionů korun. Opravy probíhaly tak, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům vévodkyně.

Meghan si ho totiž zařídila podle svých potřeb, včetně protihlukových stěn a tělocvičny, přesto v něm není spokojena. Ačkoliv se do něj s Harrym nastěhovala teprve v dubnu, podle serveru Daily Mail se jí kompletně přestavené sídlo nelíbí. 

Sídlo, které bylo postaveno před více než 200 lety, tak čekají další renovace. Podle serveru Meghan povolala stavaře zpět a v létě započnou nové rekonstrukce celého sídla.

Zatím není jasné, co vše projde obměnou. Podle zdroje z blízkosti královského páru Meghan chce, aby by jejich domov dokonalý. Upravena má být krmě jiného zahrada v okolí sídla, aby více vyhovovala synovi Meghan a Harryho Archiemu.

Nově na ní také vyroste protihluková stěna za 50 tisíc liber, tedy v přepočtu za více než milion korun! Sídlo se totiž nachází kousek od známého letiště Heathrow, a každou hodinu nad ním přeletí zhruba 30 letadel. Pravděpodobně ale nepůjde o jediné změny, kterých se sídlo dočká.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Roztroušená skleróza? Značná část Čechů má o nemoci zcestné představy

04.08.2020 12:13 Roztroušenou sklerózu si kvůli názvu spojuje část lidí podle neuroložky Evy Kubaly Havrdové se…

Perfekcionisti v práci jsou problém. Psychologové vysvětlili proč

02.08.2020 19:51 Když se řekne perfekcionista, nepochybně se vám hned někdo vybaví - šéf, kolega nebo dokonce…

Supermarkety slaví 90 let existence. Kde se zrodil revoluční nápad?

02.08.2020 12:48 Pro většinu zákazníků jsou supermarkety vítanou možností, jak na jednom místě a v relativním…

Proč jsou někteří důchodci nesamostatní a nepohybliví? Na vině je nemoc,…

01.08.2020 22:00 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama