Peklo kvůli Karlu Gottovi: Jaromír Jágr poslal fanouška do p*dele

Legendární hokejista Jaromír Jágr měl o víkendu na sociální síti pro jubilanta Karla Gotta jen slova obdivu. Zdaleka ne všichni jeho fanoušci pro to měli pochopení, a tak se oblíbený sportovec musel Gotta zastat. Padala dokonce sprostá slova!

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Jágr, Jaromír
doporučujeme

Hokejista Jaromír Jágr patřil k hostům na utajované oslavě osmdesátin zpěváka Karla Gotta, která se uskutečnila s několikaměsíčním předstihem. Legendární sportovec ji označil za jeden z největších životních zážitků, který se mu však rozhodl pokazit jeden z fanoušků na sociální síti.

Pod příspěvkem, kde Jágr skládal Mistrovi jednu poklonu za druhou, totiž vyvěsil fotografii Gotta, jak podepisuje Antichartu. „On je ten, co podepsal. Není na něm co obdivovat,“ nebral si fanoušek servítky. Jágra tím však rozpálil doběla.

Ač hokejista běžně na naprostou většinu komentářů nijak nereaguje, Zlatého slavíka se prostě musel zastat. „Jdi do prdele!“ odvětil Jágr vulgárním způsobem fanouškovi. Ten se ale nedal jen tak a začal hokejistu poučovat.

„Pane Jágr, místo urážek byste mi mohl vysvětlit, proč bych měl respektovat člověka, který veřejně podpořil komunistický režim. Který svým podpisem veřejně stvrdil, že je v pořádku, aby v zemi vládla strana, která popravila Miladu Horákovou, generála Píku a další politické vězně. Stranu, která páchala zlo na lidech. Čestný a slušný člověk by se takhle nezachoval!“ vzkázal fanoušek.

Jágrovi už to za další odpověď nestálo, ostatně už z první reakce bylo znát, že mu o precizní argumentaci zrovna nejde. Gotta si zkrátka váží především jako přítele, nehledě na to, co se stalo v minulosti.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Magické gesto lásky: V polibku je schováno víc, než si myslíme

17.07.2019 09:41 Nedávno jsme oslavili Světový den polibku: polibek je gesto lásky, z něhož vychází každý milostný…

Ujedl se k smrti: Mladík vážil skoro půl tuny, v dubnu ještě dokázal stát…

16.07.2019 12:18 Ujedl se doslova až k smrti. Argentineci Maximilianu Olivovi se jeho těžko uvěřitelných 495…

Karel Gott drsně sestřelil ty, kteří bojovali proti režimu nebo před ním…

15.07.2019 15:41 Zpěvák Karel Gott, který v neděli oslavil 80. narozeniny, nechápe emigranty, kteří utekli za…

Skotačení v památníku holokaustu? Zpěvačka Pink hájí fotku svých dětí

15.07.2019 13:32 Americká zpěvačka Pink na instagramu zveřejnila fotografii obou svých dětí skotačících v labyrintu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama