StarDance 2019: Konec Ebena a Kostkové? Kdo vyhraje?

Letošní ročník populární taneční soutěže StarDance je plný velkých změn. Česká televize kompletně překopala složení tanečníků, objeví se 10 nových tváří v roli soutěžících, a úprav doznala i porota. Zdá se, že jediný, kdo si své místo obhájil beze změny, je moderátorská dvojice. Nebo ne?

Přidejte svůj názor

Star Dance
doporučujeme

Podle dostupných informací se Marek Eben a Tereza Kostková o svůj post na poli moderátorů obávat nemusí. Jako jediný element celé soutěže zůstanou jejich pozici nezměněny. Ostatní ale takové štěstí neměli.

Vystřídáni byli všichni tanečníci a tanečnice. Diváci tak uvidí deset zbrusu nových profesionálů, které zatím ještě neměli v této soutěži možnost spatřit. Pravděpodobně se tak máme na co těšit, ale změnami ještě ani zdaleka nekončíme.

Obměnou prošli také porotci. Nově v porotě zasednou Richard Genzer a Jan Tománek. A venku jsou také předběžné odhady, kdo by letošní ročník mohl vyhrát.

Vítězkou má údajně být Gabriela Koukalová! Tvrdí to sázková kancelář Maxi-Tip s tím, že na ni je vypsán nejlepší kurz 1:3.  "Gabriela má i přes skandální autobiografii širokou základnu fanoušků a mezi populací, která sleduje a hlasuje ve StarDance, bude mít jistě hodně příznivců. Navíc jako sportovkyně má předpoklady i uspět na parketu," tvrdí předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Na opačném konci kurzového žebříčku je youtuber Kovy s kurzem 1:15. "Youtuber Kovy spíše oslovuje mladou generaci na internetu, proto neočekáváme, že bude mít zase takovou voličskou základnu v TV," dodává Kabrna.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Magické gesto lásky: V polibku je schováno víc, než si myslíme

17.07.2019 09:41 Nedávno jsme oslavili Světový den polibku: polibek je gesto lásky, z něhož vychází každý milostný…

Ujedl se k smrti: Mladík vážil skoro půl tuny, v dubnu ještě dokázal stát…

16.07.2019 12:18 Ujedl se doslova až k smrti. Argentineci Maximilianu Olivovi se jeho těžko uvěřitelných 495…

Karel Gott drsně sestřelil ty, kteří bojovali proti režimu nebo před ním…

15.07.2019 15:41 Zpěvák Karel Gott, který v neděli oslavil 80. narozeniny, nechápe emigranty, kteří utekli za…

Skotačení v památníku holokaustu? Zpěvačka Pink hájí fotku svých dětí

15.07.2019 13:32 Americká zpěvačka Pink na instagramu zveřejnila fotografii obou svých dětí skotačících v labyrintu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama