StarDance 2019: Konec Ebena a Kostkové? Kdo vyhraje?

Letošní ročník populární taneční soutěže StarDance je plný velkých změn. Česká televize kompletně překopala složení tanečníků, objeví se 10 nových tváří v roli soutěžících, a úprav doznala i porota. Zdá se, že jediný, kdo si své místo obhájil beze změny, je moderátorská dvojice. Nebo ne?

Star Dance
doporučujeme

Podle dostupných informací se Marek Eben a Tereza Kostková o svůj post na poli moderátorů obávat nemusí. Jako jediný element celé soutěže zůstanou jejich pozici nezměněny. Ostatní ale takové štěstí neměli.

Vystřídáni byli všichni tanečníci a tanečnice. Diváci tak uvidí deset zbrusu nových profesionálů, které zatím ještě neměli v této soutěži možnost spatřit. Pravděpodobně se tak máme na co těšit, ale změnami ještě ani zdaleka nekončíme.

Obměnou prošli také porotci. Nově v porotě zasednou Richard Genzer a Jan Tománek. A venku jsou také předběžné odhady, kdo by letošní ročník mohl vyhrát.

Vítězkou má údajně být Gabriela Koukalová! Tvrdí to sázková kancelář Maxi-Tip s tím, že na ni je vypsán nejlepší kurz 1:3.  "Gabriela má i přes skandální autobiografii širokou základnu fanoušků a mezi populací, která sleduje a hlasuje ve StarDance, bude mít jistě hodně příznivců. Navíc jako sportovkyně má předpoklady i uspět na parketu," tvrdí předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Na opačném konci kurzového žebříčku je youtuber Kovy s kurzem 1:15. "Youtuber Kovy spíše oslovuje mladou generaci na internetu, proto neočekáváme, že bude mít zase takovou voličskou základnu v TV," dodává Kabrna.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Berlínskou zeď mám za komunistickou zvůli. Umíraly na ní i děti, rozdělila…

13.08.2020 11:40 ROZHOVOR – Zanechala po sobě nelidskost a utrpení. Vyhasínaly na ní lidské životy, včetně těch…

Koronavirus oživil v Itálii tradici vinných okének, existovala už za…

09.08.2020 18:00 Koronavirus oživil v Itálii prastarou tradici s temnou historií - vinná okénka, která v Toskánsku…

Před 250 lety se narodil Jean de Carro. Průkopník očkování proti…

09.08.2020 10:00 Dne 8. srpna 1770, tedy před 250 lety, se narodil významný švýcarský lékař Jean de Carro. Ten se…

Bohatství středověkých domácností se skrývalo i na podlaze

08.08.2020 10:30 Pokud k nám dnes přijde návštěva, jistě ji na první pohled upoutá vzhled domu, jeho fasády,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama