Vévodkyně Kate a Maghan společně na finále WImbledonu. Děly se tam zvláštní věci

Vévodkyně Kate a Meghan navštívily legendární Wimbledon. Meghan si zde ale přidělala další nepřátele. V hledišti, kam přišla sledovat kamarádku Serenu Williamsovou, se totiž chovala jako utržená ze řetězu. Co ji tenistka vzkázala přes média?

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Vévodkyně Kate a Meghan na finále WImbledonu
doporučujeme

Legendární londýnský tenisový turnaj Wimbledon je neodmyslitelně spjatý s britskou královskou rodinou a od chvíle, co se do ní přivdala americká herečka Meghan Markleová, to platí dvojnásob. Jednou z jejích nejlepších kamarádek je totiž mnohonásobná šampionka Serena Williamsová, která na kurtech nechyběla ani letos.

I proto zavítala vévodkyně na tribunu, kde způsobila pořádný poprask. Meghan dorazila do hlediště s ochrankou, která vyklidila místa kolem ní a na její žádost vynutila u lidí zákaz fotografování, jelikož manželka prince Harryho chtěla soukromí.

„Byla to noční můra, ona byla noční můra,“ svěřil se The Times zaměstnanec All England Clubu zodpovědný za její návštěvu na Wimbledonu. „Nemohli ji pozvat do královské lože, protože měla džíny, ale na tom nezáleželo, protože všechno, co chtěla udělat, bylo přijít a vidět Serenu,“ prozradil zdroj deníku The Sun.

Williamsová je kvůli přátelství s Meghan terčem všetečných dotazů novinářů, kteří se jí ptali na katastrofální chování vévodkyně. Serena přiznala, že to jde mimo ní. „Kdykoliv vidím její jméno připojené k článku, nečtu to,“ nechala se slyšet na tiskové konferenci.

„Ano, vím, že tam byla. Je to vždy vzrušující, když přijde na tenis a podporuje mě. Jsem šťastná. Nemohla by pro mě být lepší přítelkyní. Špatné chvíle, dobré chvíle – stále stojí při mně,“ zastala se jí nakonec Williamsová.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Herečka Jiřina Bohdalová skončila kvůli vážným problémům v nemocnici

21.11.2019 14:24 Populární česká herečka Jiřina Bohdalová byla hospitalizována v nemocnici Na Homolce. Českou…

Chlapec jedl chipsy a hranolky. Drastické následky vyděsily i lékaře

20.11.2019 14:30 Velkou Británii šokoval případ chlapce, který se část života živil převážně smaženými bramborami v…

Po MeToo nastupuje NoBra. Proč se některé ženy rozhodly žít bez podprsenky?

20.11.2019 09:45 Některé ženy se rozhodly, že už nebudou nosit podprsenku. Jejich rozhodnutí následovat hnutí "no…

Zázračné dítě: Chlapec (9) dokončuje univerzitu, jeho IQ je ohromující

19.11.2019 08:31 Devítiletý Belgičan Laurent Simons se chystá příští měsíc dokončit studia na univerzitě v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama