Ujedl se k smrti: Mladík vážil skoro půl tuny, v dubnu ještě dokázal stát na nohách

Ujedl se doslova až k smrti. Argentineci Maximilianu Olivovi se jeho těžko uvěřitelných 495 kilogramů stalo osudným. Před nedávnem ho zabila obezita. Mladík sice v roce 2006 díky televizní reality show zhubl 108 kilogramů, brzy se však dopracoval k mnohem vyšší hmotnosti než před proměnou. Začal přepadávat těžkým depresím, ze kterých se už nedostal.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Maxi Oliva
doporučujeme

Argentinec nazývaný Maxi Oliva se proslavil díky televiznímu pořadu o hubnutí. Tehdy se mu podařilo shodit více než sto kilo, a z původní váhy 213 kg se dostal až na 98 kg. Díky své tvrdé práci se dokonce stal celkovým vítězem celého programu. Také se dal dohromady se spolužačkou Vanessou.

Od roku 2010 však Oliva začal opět rapidně přibírat, na konci roku vážil už téměř 250 kilogramů. A nabírání hmotnosti pokračovalo a mladík se dostal téměř na půl tuny. „Můžete vidět, jak moc jsem z této situace zničený a unavený. Cítím velkou vinu za to, že jsem si nedokázal udržet váhu. Začal jsem se cítit špatně, proto jsem se začal znovu přejídat a nedokázal jsem zastavit své hluboké deprese," prozradil Maximilian před časem novinářům.

zdroj: YouTube

Po těžkém období strávil dva roky ležením ve svém domě v provincii Buenos Aires. V roce 2017 se opět přihlásil do pořadu o hubnutí. Z bytu ho musel vyprostit sedmdesátičlenný záchranný tým, který proboural stěny jeho domu. Kvůli morbidní obezitě Maxi totiž nedokázal projít skrz dveře.

Opět se mu podařilo zhubnout, v dubnu 2019 se dokázal opět postavit na vlastní nohy. Tehdy to považoval za další životní výhru a při odhnou z nemocnice tvrdil, že „je šťastný". Ani tento pokus o změnu ale nedopadl úspěšně.

Mladík opět přibral, jeho vlastní váha ho na začátku tohoto měsíce zabila. Zanechal po sobě devítiletou dcerku Valentinu a manželku Vanessu. Zaměstnanci zdravotnického střediska i hvězdy z televizní show vzdali oliv hold za to, že se nikdy nepřestal snažit o změnu svého života.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plastický chirurg Jan Měšťák slaví jubileum. Proč se bojí operací nosu?

25.08.2019 11:59 Aktualizováno I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny.…

Můžete při nachlazení oslepnout? Lékaři varují: Hrozí to všem

25.08.2019 11:54 Většina lidí při nachlazení a rýmě sáhne po nějakém spreji do nosu, nedílnou součástí našich životů…

Záludná zmrzlina. Proč po ní může bolet hlava? Lékaři na to kápli

25.08.2019 10:25 Stává se, že když se pustíme do zmrzliny, do příliš studeného koktejlu nebo do sorbetu, záhy nás…

Nejlépe placené herečky světa? Podívejte se na nový žebříček

24.08.2019 21:04 Aktualizováno Nejlépe placenou herečkou na světě se letos stejně jako minulý rok, stala Američanka Scarlett…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama