Oldřich Kaiser měl infarkt. Je v nemocnici

Slavný český herec Oldřich Kaiser měl infarkt. V současnosti leží na jednotce intenzivní péče. Divadlo Kalich proto přesouvá plánovaná červencová vystoupení až na začátek září.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Oldřich Kaiser
doporučujeme

Z prken, co znamenají svět, dnes přišla jedna špatná zpráva. Čtyřiašedesátiletý herec Oldřich Kaiser prodělal infarkt myokardu a leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Na sociální síti to oznámilo Divadlo Kalich, které mělo na léto připraveno několik představení s Kaiserem pro Hvězdné léto pod žižkovskou věží.

„Vážení diváci, z důvodů onemocnění v hereckém souboru bohužel musíme přesunout červencové reprízy Ženy za pultem 2 a kabaretu Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem na Hvězdném létě pod žižkovskou věží na září. Pan Oldřich Kaiser leží na jednotce intenzivní péče s prodělaným infarktem myocardu,“ píše se na Facebooku.

Další podrobnosti o hercově zdravotním stavu nejsou známé, ovšem leccos naznačuje fakt, že představení nebyla zcela zrušena, ale pouze přesunuta. Divadlo tedy evidentně předpokládá, že se Kaiser dá brzy dohromady.

Představení z příštího týdne se totiž přesouvají na počátek září. Pro všechny dny platí původní čas začátků stanovený na 19:30 a vstupenky zůstávají v platnosti. Komu nebude změna termínu vyhovovat, může si vstupenky vyměnit.

„Držíme palce ze všech sil,“ vzkázalo Divadlo Kalich na facebooku. Naše redakce se s přáním brzkého uzdravení připojuje.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plastický chirurg Jan Měšťák slaví jubileum. Proč se bojí operací nosu?

25.08.2019 11:59 Aktualizováno I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny.…

Můžete při nachlazení oslepnout? Lékaři varují: Hrozí to všem

25.08.2019 11:54 Většina lidí při nachlazení a rýmě sáhne po nějakém spreji do nosu, nedílnou součástí našich životů…

Záludná zmrzlina. Proč po ní může bolet hlava? Lékaři na to kápli

25.08.2019 10:25 Stává se, že když se pustíme do zmrzliny, do příliš studeného koktejlu nebo do sorbetu, záhy nás…

Nejlépe placené herečky světa? Podívejte se na nový žebříček

24.08.2019 21:04 Aktualizováno Nejlépe placenou herečkou na světě se letos stejně jako minulý rok, stala Američanka Scarlett…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama