Michael Schumacher a změna stavu? Blízký přítel popsal utajované skutečnosti

Přítel Michaela Schumachera promluvil. Na veřejnost tak pronikly další nové zprávy o stavu legendárního jezdce Formule 1, který na konci toku 2013 utrpěl vážná zranění halvy při lyžování. Od té doby se na veřejnosti neukázal.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Formule 1
doporučujeme

Jak je na tom Michael Schumacher? To je otázka,kterou si už několik let kladou nejen jeho fanoušci. Rodina pilota F1 je na informace velmi skoupá a pečlivě si střeží soukromí, na veřejnost se dostávají zprávy především díky přátelům, kteří mají i dnes k Schumacherovi přístup.

V blízkosti Schumachera se v domě ve Švýcarsku kromě lékařského personálu pohybuje jen rodina a nejbližší přátelé – mezi které patří Jean Todt, bývalý šéf stáje Ferrari. „Michael udělal pokrok, sledovali jsme spolu závody F1," prozradil Todt v rozhovoru pro rádio Monte-Carlo.

„Michael nám chybí. Stále bojuje, nevzdává se. Je to můj velký přítel, výjimečný nejen pro motosport, ale i jako člověk, " řekl Todt a dodal: „Vždycky jsem opatrný, když něco řeknu. Je však pravda, že jsem sledoval závody F1 s Michaelem."

Ani pět a půl roku po nehodě na rodinné lyžování ve francouzských Alpách svět neví, jak na tom sedminásobný šampion F1 vlastně je. Todt ovšem čas od času legendu formule navštíví a vždy prozradí pár detailů o Schumacherově stavu.

„Naše přátelství už nikdy nebude takové jako kdysi. Vždyť už neumíme stejně komunikovat jako kdysi. Jen tolik mohu říci, že rodina se o něj stará, jak se patří, a on jako vždy statečně bojuje,“ popsal Francouz, kterého z Michaelovou rodinou váže dlouholeté přátelství.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Marek Eben nemá v televizi co dělat? Po drsném útoku na moderátora to…

12.11.2019 22:10 Aktualizováno Oceňovaný filmový kritik Kamil Fila se zaměřil na problematiku slavných českých moderátorů. ten…

Noční můra důchodců? Omyl, varují lékaři, za Alzheimera vděčíte dětství

12.11.2019 22:00 Aktualizováno Více, než 30 milionů lidí na světě trpí Alzheimerovou nemocí. Medicína na ní zatím nezná žádný…

Řídit Boeing může v centru Prahy každý? Naučíte se to za pár minut

12.11.2019 21:06 Milovníci letectví se dočkali opravdu věrného simulátoru, na kterém si může každý vyzkoušet, jaké…

Událost, která mohla změnit dějiny. Stačilo pár minut a svět by dnes…

12.11.2019 11:59 Píše se 8. listopad roku 1939. Nacistický vůdce Adolf Hitler právě vchází do sálu mnichovské…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama