Děsivý útok žraloka: Dívka (†21) zoufale plavala pryč bez ruky. Pak přišlo něco ještě horšího

Dovolená v tropickém ráji skončila tragicky Další obětí žraločího útoku se stala teprve jednadvacetiletá Jordan z Kalifornie. Útok žraloků byl velmi krutý, při potápění na Bahamách dívku napadli přímo před očima její matky. Jordan se sice pokoušela doplavat ke břehu i s ukousnou rukou, pak ale přišel další útok.

Přidejte svůj názor 17 komentářů

Jednadvacetiletá Jordan zemřela po útoku žraloka na Bahamách
doporučujeme

Mladá Američanka Jordan Lindseyová trávila v červnu se svými rodiči dovolenou na Bahamách. Jeden den ji během šnorchlování napadli žraloci tygří. Rozrušený otec Michael vzpomíná na to, jak se jeho dcera snažila zoufale uprchnout před velkými čelistmi.

Michael se byl v tu chvíli se zbytkem rodiny podívat na prasata. O krvavém útoku se dozvěděl od očitých svědků. Okamžitě utíkal na pláž, kam se vydala Jordan koupat spolu se svou matkou Kami. „Řekla mi, že slyšela Jordan křičet: mami,“ popisuje otec, který přišel o svou dceru.

Kami si přitom nejprve myslela, že kolem její dcery plavou delfíny. Najednou však Jordan hrůzostrašně vykřikla, když jí žralok ukousl pravou ruku. Matka riskovala svůj život a dceři plavala na pomoc. Jordan sice doplavala až k mámě, ale v tuc hvíli se k dívce přiblížil druhý žralok a ukousl jí nohu. Matka nakonec žraloka kopla do tlamy a dceru vytáhla na nedalekou skálu, kde je vyzvedl člun.

Na pobřeží už na obě čekala záchranná služba, která dívku odvezla do nemocnice v Nassau. Po příjezdu do zařízení ji však lékaři prohlásili za mrtvou. „Kami viděla na vlastní oči, jak nám zemřela dcera. Nic strašnějšího si neumím představit," přiznává Michael se slzami v očích. Jeho žena podle něj nemůže v noci spát, protože pokaždé, když zavře oči, ocitá se zpěv ve vodě se žraloky.

Tento žraločí útok je podle tamních médií považován za první smrtelný incident na Bahamách za posledních deset let.

Loading...
Vstupte do diskuze (17)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lékaři bijí na poplach: Turisté, pozor! V egyptské Hurghadě propukla…

23.08.2019 22:11 Aktualizováno Oblíbené egyptské letovisko Hurghada má další problémy. Zdravotníci varují turisty, že ve…

Karel Gott v nemocnici: Už prodělal infarkt, operaci střev i rakovinu

23.08.2019 21:38 Aktualizováno Zpěvák Karel Gott v úterý vyděsil Česko zprávou o odvozu do nemocnice. Nakonec se ukázalo, že šlo…

William a Kate letěli na dovolenou běžnou linkou, ostatní cestující nic…

23.08.2019 16:26 Britský princ William s manželkou Kate a jejich třemi dětmi tento týden odletěli na dovolenou do…

Muž měl po operaci podivné problémy. Pak se ukázalo, že lékaři udělali…

23.08.2019 11:55 Operace je pro mnohé děsivý zážitek. Obzvláště proto, že i při rutinním zákroku se může něco…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama