Česko se směje Jaromíru Soukupovi. Jeho kariéra herce je odpad

Jaromír Soukup už není jen ředitel TV Barrandov a moderátor řady pořadů, z nichž většina nese jeho jméno. Nově si také zahrál v seriálu Premiér, který má být humornou parodií a politickou satirou. Podle řady Čechů ale jde doslova o odpad.

Přidejte svůj názor 176 komentářů

Jaromír Soukup
doporučujeme

Na českých obrazovkách měl premiéru nový seriál Premiér. Jelikož pochází z produkce TV Barrandov, nikoho zřejmě nepřekvapí, že hlavním a prakticky jediným hercem v něm je Jaromír Soukup.

Ostatně tak seriál uvádí i například Česko-slovenská filmová databáze, která v průběhu dnešního dne ještě doplnila jako druhého herce Miloše Zemana, z archivních záběrů.

Právě, ale nejenom zde, však Češi nejsou k novému seriálu příliš vlídní. Odnesl si hodnocení ve výši pouhých 2 procent, a aktuálně zastává příčku 2. nejhoršího seriálu vůbec. Na 1. místě se nachází seriál Mladí a neklidní, který ale procentuálně dopadnul lépe než Soukupův seriál, a tak lze očekávat, že se příčka změní a pořad Premiér bude tím nejhorším hodnoceným seriálem vůbec.

A není divu. Soukup totiž není ani herec, ani vtipný. Seriál by měl být parodií a politickou satirou, po prvním díle ale vyhlíží spíše jako další Soukupova one-man show s narážkami na lidi, k nimž chová osobní nevraživost, a dialogy, které postrádají pointu či aspoň pokus o vtip.

O nic méně kritičtí nejsou diváci napříč internetem. Sociální sítě plní vtipy a humorné obrázky, které si ze Soukupa utahují, a samotná písemná hodnocení diváků nejsou o nic pozitivnější.

"Premier Jaromíra Soukupa by se mohl používat k mučení vězňů na Guantanamu...tohle je skutečné české hrané televizní dno! Ryzí amatérismus. I Jiří Magnusek je proti Soukupovi umělecký titán, Ulice a Ordinace hodnotné umělecké projekty! Hodnotím Odpadem Jaromíra Soukupa!" napsal uživatel s přezdívkou Radek99.

"Pokaždé, když si člověk myslí, že dno už nemůže být hlubší, ho Soukup přesvědčí o tom, že to jde. Prostě zrůdnost..." uvedl další s přezdívkou Kothy. "Navrhuji zavést na ČSFD hodnocení Odpad Jaromíra Soukupa, které by se mohlo udělovat pořadům TV Barrandov. Klasický odpad! totiž není fér k dílům jako Babovřesky, Playgirls, Ordinace v růžové zahradě atd.," uvedl jiný, který si říká Spinosaurus.

Drtivá většina komentářů na sociálních sítích i na stránkách filmové databáze se nese v podobném duchu, a tak je prakticky jasné, že jako herec Soukup zřejmě u Čechů neuspěje.

Loading...
Vstupte do diskuze (176)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

EXKLUZIVNĚ k výročí smrti kněze Toufara: Objevení hrobu nás dojalo, říká…

22.02.2020 09:05 ROZHOVOR - Netajil se averzí vůči komunistům, před nimiž často varoval. Na svůj postoj páter Josef…

Harry a Meghan přestanou používat značku Sussex Royal

22.02.2020 07:37 Britský princ Harry a jeho žena Meghan přestanou od jara používat značku Sussex Royal, o jejíž…

Vévodkyně Meghan se s Harrym začnou živit sami. Za poslední rok na práci…

21.02.2020 16:16 Britský princ Harry a jeho manželka Meghan se vzdají svých královských povinností k 31. březnu. To…

Mají se ve školách učit arabská čísla? Většina Američanů je proti, v Česku…

17.02.2020 22:02 Aktualizováno Mají se děti ve školách učit arabská čísla? Otázka, se kterou lze velmi lehce potupit nejednoho…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama