Harry a Meghan zveřejnili svůj první podcast. Hodnotí rok 2020, hostem je Elton John

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu dnes zveřejnili svůj první podcast, Harry a Meghan se v něm společně s hosty, jako je zpěvák Elton John nebo tenistka Naomi Osakaová, zamýšlejí nad rokem 2020. Podcast je součástí širšího projektu, na kterém královský pár spolupracuje s firmou Spotify, píše BBC News.

Vévodkyně Meghan s princem Harrym
doporučujeme

Mladý pár nemluví o svých zážitcích z právě končícího roku, ale dává slovo svým přátelům a známým osobnostem, které obdivují. Právě oni v podcastu říkají, co je rok 2020 naučil. Sir Elton John považuje rok 2020 za "nejhorší, jaký kdy zažil," ale doufá, že pandemie pomine a že se z každého stane lepší člověk. Dalšími hosty jsou sedmnáctiletá aktivistka Christina Adaneová nebo propagátor celostní medicíny Deepak Chopra. Ke slovu se dostane také americký herec Tyler Perry nebo básník s pseudonymem George the Poet.

Jednotliví hosté své nahrávky posílali, vše bylo spojeno ve studiu, aniž se lidé fyzicky potkali. Podle Harryho je to jedno z ponaučení dnešní doby. Vztahy a propojení jsou důležité, i když se lidé fyzicky nesetkávají.

"Bez ohledu na to, jaké nástrahy vám život připravil, věřte nám, když říkáme, že láska vyhrává," vzkazuje posluchačům Meghan. Posledním řečníkem podcastu je roční syn Harryho a Meghan Archie, který posluchačům přeje "Šťastný nový rok", a to s "lehkým americkým přízvukem," jak poznamenala BBC.

Princ Harry a jeho manželka Meghan se letos rozhodli stát se finančně nezávislými na britské královské rodině. V prosinci oznámili uzavření dohody mezi svým studiem Archewell Audio a streamovací službou Spotify, výše odměny nebyla zveřejněna. Už v září mladý pár představil svou budoucí spolupráci se streamovací službou Netflix. Smlouva na několik let slibuje dokumentární pořady, celovečerní filmy, scénáře nebo pořady pro děti.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Japonec Morimoto má na internetu davy příznivců, přišel s kuriózní…

14.01.2021 13:26 Japonec Šodži Morimoto má na internetu zástupy příznivců díky své nezvyklé činnosti - nabízí se k…

Na Němcové obdivuji její odvahu být jiná, seriál o ní by mohl odpovídat…

10.01.2021 13:00 ROZHOVOR – Nechtěla by žít v její době. Příbuzná Boženy Němcové, o které nyní v České televizi běží…

Porody v minulosti. Ženy vnímaly riziko a psaly před ním závěť

10.01.2021 11:30 Zatímco dnes je ženám při porodu dopřána kvalitní lékařská péče, dříve představoval porod velké…

Velehoru K2 chtějí zdolat čtyři expedice, v zimě se to dosud nikomu…

10.01.2021 09:08 Šest desítek horolezců se připravuje na zdolání druhé nejvyšší hory světa K2. Mnozí se k tomu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama