Jakub Vágner si kvůli StarDance drsně podal porotu. Nahlas řekl to, co si lidé myslí

Rybář Jakub Vágner skončil v sobotní StarDance na třetím místě. Pro mnoho fanoušků je ale vítězem soutěže on. Ne tanečním ale morálním. Odvážil se totiž říct to, co si mnoho lidí myslí.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Jakub Vágner ve StarDance
doporučujeme

Pár Jakub Vágner a Michaela Nováková skončil ve StarDance na třetím místě. Druhé místo obsadil pár Matouš Ruml a Natálie Otáhalová a vítězem 10. řady StarDance 2019 se stal pár Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička.

Kolem Vágnera je ale více živo, než kolem samotné vítězkyně. Může za to jeho kritika porody, kterou si podal během finálového večera.

Vyčetl jí totiž přístup k hendikepovaným tanečníkům během večera, kdy se vybíraly příspěvky na Centrum Paraple. Ten se koná každoročně, Vágner si ale neodpustil kritiku toho, co mu vadí.

"Vyslovím mou malou připomínku. A nedívám se jen na vás, ale do celého zázemí StarDance. Doopravdy a ze srdce bych si přál, abyste se v kole pro Centrum Paraple vrátili jen k obrázkům. Musel jsem to říct," řekl Vágner.

Zatímco porota zůstala nevěřícně zírat, lidé už žhavili sociální sítě. Na facebooku se rozhořela diskuze, v níž lidí rybáře chválí za to, že nahlas řekl to, co si mnoho z nich myslí.

"Jsem ráda za to co Jakub poznamenal. Hodnotit handicapované tanečníky známkami bylo vážně trapné. Je to frajer, že to řekl," napsala například jedna z fanynek pořadu.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Macecha chodila před dětmi "nahoře bez". Hrozí jí vězení a cejch…

23.01.2020 16:02 Američanka Tilli Buchananová chodila před nevlastními dětmi "nahoře bez", za což jí nyní hrozí…

Spor o plakát. Tina Turner vyhrála soud v Německu

22.01.2020 17:01 Soud v Německu dnes na žádost zpěvačky Tiny Turnerové zakázal pořadatelské společnosti Cofo…

Princ Harry přiletěl do Kanady, bude žít bez královské pompy

21.01.2020 10:14 Se sportovní taškou přes rameno a dvěma osobními strážci přiletěl v noci na dnešek do kanadského…

Největší strašák důchodců? Nemoc, o které většina z nich neslyšela, z nich…

19.01.2020 22:02 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama