Zemřel Karel Gott (†80). Zagorová prozradila, jak si vedl u žen

Hana Zagorová a Karel Gott společně nazpívali řadu písní, oba také kralovali v anketě Zlatý slavík. Právě díky ní se seznámili, na což zavzpomínala populární zpěvačka, která rovněž prozradila, jak to má Mistr se ženami.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Karel Gott
doporučujeme

Zpěvačka Hana Zagorová zaznamenala Karla Gotta poprvé, když ještě studovala na JAMU a na pokoji se spolužačkami slyšely píseň Proč ptáci zpívají. „Plakaly jsme při ní do polštáře, protože jsme všechny byly zamilované,“ vzpomínala dříve pro Blesk. K opravdu osudovému setkání však došlo až na Slavících v roce 1968, konkrétně až po slavnostním ceremoniálu.

„Pak byl večírek U Pelikána Na Příkopech, kde jsem s Karlem mluvila a on se mě zeptal, jestli už jsem se se všemi seznámila. A že to udělá. Táhl mě za ruku, držel mě, mladou holku, a každému mě představil. To pro mě byl nezapomenutelný zážitek. Od té doby jsem Karlova fanynka,“ líčí populární zpěvačka.

„Musím říct, že to s ženami opravdu umí,“ konstatovala Zagorová, která zároveň přiznává, že byla původně fanynkou Waldemara Matušky. „Karel, když začínal, byl ještě takový ušatý, zpíval Zdvořilého Woodyho, zatímco Walda měl obrovské charisma a srdce na dlani. Věřili jste mu každé slovo a vůbec jste nevnímali jeho hlas,“ popisuje.

Nakonec si však k sobě našli cestu a dnes mají na kontě spoustu duetů. „Řadu jsme jich udělali ke Slavíkům, když jím byl takřka setrvale on a já měla to své devítileté období. To byla nutnost kvůli televiznímu vysílání. Pořad se připravoval dlouho dopředu, takže jsme tehdy docela spolupracovali,“ vysvětluje.

Karel Gott zemřel ve věku 80 let v úterý krátce před půlnocí. Zemřel doma v kruhu své rodiny. Gott v polovině září oznámil, že trpí akutní leukémií a ambulantně se léčí ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Se zdravotními problémy bojoval i v roce 2016, v listopadu předchozího roku mu bylo diagnostikováno nádorové onemocnění mízních uzlin.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Proč s přibývajícími lety tloustneme? Vědci našli odpověď

20.10.2019 21:56 Aktualizováno Fyzička už není to, co bývala. A tak se kromě vrásek a bílých vlasů s přibývajícími lety téměř…

Jak obnovit důvěru v manželství po nevěře. Odborníci mají těchto sedm rad

20.10.2019 15:30 Náhodně objevená textová zpráva na mobilu, mail, který jsme nikdy neměli číst... a vše se náhle…

Naruhito je 126. císař nejstarší vládnoucí dynastie světa, obdivuje českou…

20.10.2019 09:13 Naruhito, jehož intronizace se uskuteční 22. října, je nejstarším synem bývalého císaře Akihita a…

Tenista Nadal se oženil, na svatbě měl i bývalého španělského krále

19.10.2019 16:49 Španělský tenista Rafael Nadal se oženil. Po čtrnáctileté známosti vstoupil devatenáctinásobný…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama