Karel Gott a jeho ženy: Tyhle chtěl, ale nikdy je neměl

Zesnulý zpěvák Karel Gott byl velkým milovníkem žen. Ač by mnoho z nich jeho svůdnému hlasu podlehlo a nezřídka se tak stávalo, existovaly i ty, které Gott nemohl mít, ačkoliv po nich toužil.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Karel Gott
doporučujeme

Gott přiznal, že se mu líbily některé ženy, s nimiž se nemohl setkat. Jednou z nich jen například herečka Lída Baarová. A jak sám Mistr prozradil, nebyla ze šoubyznysu jediná.

"Některé krasavice z prvorepublikových snímků, co by se mi určitě líbily, jsem ale neměl možnost poznat. Třeba Lídu Baarovou úplně vystřihli z filmové historie, jako by nebyla. Za nesmírně přitažlivou kolegyni jsem považoval Irenu Kačírkovou," přiznal pro týdeník Téma.

Gott se také svěřil, že jeho láskou byla i Olga Schoberová. Ani na ni si ale netroufnul. "Ta už se mi moc vzdálila. Byla z ní filmová hvězda. Nebyla namyšlená, ale dávala najevo, že se dostala do kategorie, kde o ni byl mezinárodní zájem. Cítili jsme z ní stopku „pozor, do té sféry už nelez“," dodal Gott.

Štěstí nakonec Gott našel po boku své manželky Ivany, která mu přivedla na svět dvě krásné dcery. Po Mistrově smrti se ale rozjely spekulace, kolik žen vlastně prošlo postelí legendárního zpěváka.

Skutečné číslo se už nikdy nedozvíme. Něco málo ale nastínil Jan Adam, který byl jeho tajemníkem. Ten kdysi prozradil, že četl rozhovor s Juliem Iglesiasem a ten řekl, že jeho náručí prošly čtyři tisíce žen. Tvrdí, že u Gotta to bylo podobné.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Macecha chodila před dětmi "nahoře bez". Hrozí jí vězení a cejch…

23.01.2020 16:02 Američanka Tilli Buchananová chodila před nevlastními dětmi "nahoře bez", za což jí nyní hrozí…

Spor o plakát. Tina Turner vyhrála soud v Německu

22.01.2020 17:01 Soud v Německu dnes na žádost zpěvačky Tiny Turnerové zakázal pořadatelské společnosti Cofo…

Princ Harry přiletěl do Kanady, bude žít bez královské pompy

21.01.2020 10:14 Se sportovní taškou přes rameno a dvěma osobními strážci přiletěl v noci na dnešek do kanadského…

Největší strašák důchodců? Nemoc, o které většina z nich neslyšela, z nich…

19.01.2020 22:02 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama