Mladému muži zmodraly nohy. Okamžitě zamířil do nemocnice, diagnóza mu vyrazila dech

Velmi netradiční případ museli řešit lékaři ze San Francisca. Přišel za nimi mladík s tím, že má pravděpodobně vážnou trombózu žil. Zmodraly mu totiž obě nohy. Poté, co lékaři přišli na to, co se děje, se ale nestačili divit.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

lékaři
doporučujeme

Příběh Marka Shraybera ze San Francisca baví statisíce uživatelů Twitteru, ačkoli na začátku jeho vyprávění nepůsobí příliš optimisticky.

Zdravotní problémy, které popisuje, totiž nevěstí nic dobrého, naopak ukazují na nebezpečné diagnózy. Ty se však naštěstí nepotvrdily. Spíše jej dostaly do pořádně trapné situace.

Mark si nedávno všiml, že mu zmodraly nohy. Na internetu si hledal příčinu a pojal podezření, že je vážně nemocný. Raději proto zašel do nemocnice.

Obával se, že má trombózu žil. Diagnóza, kterou mu stanovil lékař, ho ale potěšila i ztrapnila zároveň. Nebyl totiž vůbec nemocný, pouze si oblékl nevyprané kalhoty.

"Bál jsem se, že mám vážnou trombózu žil," napsal mladík na internetu. Následně dodal, že nohy zmodraly pouze proto, že si oblékl nové kalhoty, které předtím nevypral. Modrá barva pustila a jemu tak zmodraly nohy.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mají se ve školách učit arabská čísla? Většina Američanů je proti, v Česku…

17.02.2020 22:02 Aktualizováno Mají se děti ve školách učit arabská čísla? Otázka, se kterou lze velmi lehce potupit nejednoho…

Česká vlajka slaví jubileum. Modrý klín budil vášně, Masaryk měl jiný návrh

17.02.2020 15:53 Česká vlajka 30. března oslaví 100 let od svého vzniku. Slovenská archivní správa ministerstva…

Vědci zjistili, proč psi zívají. Důvod je jiný než u lidí

16.02.2020 22:22 Aktualizováno Lidské zívání je "nakažlivé" i pro psy, a to ať už zívá jejich páníček, nebo zcela neznámá osoba.…

Historická záhada: Jak se relikvie svatého Valentýna dostala do Čech?

14.02.2020 13:26 Aktualizováno 14. únor je dnes již tradičně známý jako den lásky a zamilovaných. Lidé po celém světě dávají svým…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama