Nahradí Evropany muslimové? Přijímat migranty ano, ale... Vilém Čok to v rádiu rozjel

Známý zpěvák Vilém Čok se netají obavami z migrantů. Podle jeho slov mu vadí například to, že jsou mezi nimi muslimové. A naopak jen malé procento tvoří ženy a děti. Přesto tvrdí, že by se některým pomáhat mělo.

Přidejte svůj názor 53 komentářů

Čok, Vilém
doporučujeme

Čok přiznal, že se migrantů obává pořád. "Nejde o to přijmout statisíce migrantů, kterým je potřeba pomoct. Mezi nima je mizivé procento žen a dětí, jsou to muži v produktivním věku, kteří chtějí pracovat," uvedl v Českém rozhlase.

Netěší jej, že do Evropy přichází obrovské množství migrantů, zvlášť muslimů, kteří podle něj "nejsou schopni asimilovat do evropské společnosti."

"Muslimové vyznávají islám, ale není islám jako islám, tvrdé islámské odnože by způsobily to, že svou vlastní porodností nás během desítek let převálcují," doplnil.

Další problém vidí ve volbách. "Pokud dostanou možnost volit, tak si zvolí své vládce, kteří to tady celé zruší. Pokud jim to politici dovolí, tak se to tak stane," dodal.

Tvrdí, že ohrožení ze strany migrantů už je dnes znatelné. Dodal, že vnímá vznik odbojových organizací v některých zemích, které chtějí, aby migranti odešli do svých zemí. Zde by se jim ale podle něj pomáhat mělo.

Dodal také, že bychom měli přijímat migranty, kteří jsou v ohrožení života. Tady takové, kterým doma hrozí například pronásledování. Ne však přijímat ty ekonomické.

Loading...
Vstupte do diskuze (53)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princ Harry přiletěl do Kanady, bude žít bez královské pompy

21.01.2020 10:14 Se sportovní taškou přes rameno a dvěma osobními strážci přiletěl v noci na dnešek do kanadského…

Největší strašák důchodců? Nemoc, o které většina z nich neslyšela, z nich…

19.01.2020 22:02 Aktualizováno Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

V Miss Global zvítězila Češka Karolína Kokešová

19.01.2020 13:20 Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína…

Muž v Německu zakašlal. Zničil sedm aut za dva a půl milionu

18.01.2020 08:07 Německý řidič kvůli záchvatu kašle způsobil kuriózní nehodu s řetězcem nešťastných událostí.

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama