Rána pro fanoušky: Den D se nekoná. Michael Schumacher se neukáže

Němečtí filmaři Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertöns, kteří už řadu měsíců chystají dokument o svém krajanovi a sedminásobném mistru světa formule 1 Michaelu Schumacherovi, fanouškům legendárního pilota na poslední chvíli zasadili citelnou ránu.

Přidejte svůj názor

Michael Schumacher
doporučujeme

Snímek s názvem Schumacher, který bude obsahovat výpovědi Schumacherových nejbližších, soupeřů i dosud nezveřejněné záběry, měl r mít premiéru v prosinci. K tomu ale nedojde.

Podle vyjádření společnosti B14 Film se premiéra dokumentu odložila minimálně o rok. "Materiálu je hodně a na jeho zpracování potřebujeme více času," řekl médiím mluvčí společnosti.

Projekt má přitom podle Schumacherovy mluvčí Sabine Kehmové plnou podporu rodiny. Dokonce tak velkou, že se měl sám jezdec v dokumentu objevit.

Měl se tak stát poprvé za posledních šest let, kdy Schumacher utrpěl při lyžování vážný úraz hlavy a byl dlouho v kómatu. Od té doby se na veřejnosti neobjevil a informace o jeho aktuálním stavu rodina neposkytuje.

Téměř nikdo proto neví, jak na tom slavný pilot Formule 1 dnes skutečně je. Má se za to, že Schumacher nechodí a nemluví, je ale schopen vnímat svět kolem sebe. Jezdec prý není schopen pohybu, přesto prý ale nějakým způsobem s okolím komunikuje. Fyzicky údajně vypadá téměř pořád stejně, jen má plnější tváře. 

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vědci zjistili, co s vámi udělá, když budete dva týdny sedět. Výsledek…

11.12.2019 12:59 Pohyb je život a lenošení člověku neprospívá. Když člověk nevyvíjí žádnou aktivitu roste obsah tuku…

Střelec z Ostravy si před smrtí dopisoval se slavným zpěvákem

10.12.2019 17:48 Aktualizováno David Stypka patří mezi nejúspěšnější současné zpěváky mladé generace. O tom i cena Anděl, kterou…

Nahradí Evropany muslimové? Přijímat migranty ano, ale... Vilém Čok to v…

09.12.2019 18:29 Aktualizováno Známý zpěvák Vilém Čok se netají obavami z migrantů. Podle jeho slov mu vadí například to, že jsou…

Novou Miss Universe je kráska z Jihoafrické republiky. Jak se vám líbí?

09.12.2019 07:53 Titul Miss Universe pro rok 2019 získala 26letá Zozibini Tunziová z Jihoafrické republiky. Porazila…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama