Rána pro fanoušky: Den D se nekoná. Michael Schumacher se neukáže

Němečtí filmaři Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertöns, kteří už řadu měsíců chystají dokument o svém krajanovi a sedminásobném mistru světa formule 1 Michaelu Schumacherovi, fanouškům legendárního pilota na poslední chvíli zasadili citelnou ránu.

Michael Schumacher
doporučujeme

Snímek s názvem Schumacher, který bude obsahovat výpovědi Schumacherových nejbližších, soupeřů i dosud nezveřejněné záběry, měl r mít premiéru v prosinci. K tomu ale nedojde.

Podle vyjádření společnosti B14 Film se premiéra dokumentu odložila minimálně o rok. "Materiálu je hodně a na jeho zpracování potřebujeme více času," řekl médiím mluvčí společnosti.

Projekt má přitom podle Schumacherovy mluvčí Sabine Kehmové plnou podporu rodiny. Dokonce tak velkou, že se měl sám jezdec v dokumentu objevit.

Měl se tak stát poprvé za posledních šest let, kdy Schumacher utrpěl při lyžování vážný úraz hlavy a byl dlouho v kómatu. Od té doby se na veřejnosti neobjevil a informace o jeho aktuálním stavu rodina neposkytuje.

Téměř nikdo proto neví, jak na tom slavný pilot Formule 1 dnes skutečně je. Má se za to, že Schumacher nechodí a nemluví, je ale schopen vnímat svět kolem sebe. Jezdec prý není schopen pohybu, přesto prý ale nějakým způsobem s okolím komunikuje. Fyzicky údajně vypadá téměř pořád stejně, jen má plnější tváře. 

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Těhotná žena zachránila manžela před žralokem

25.09.2020 07:26 Těhotná turistka zachránila svého manžela před útočícím žralokem v moři u souostroví Florida Keys,…

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama