Řídit Boeing může v centru Prahy každý? Naučíte se to za pár minut

Milovníci letectví se dočkali opravdu věrného simulátoru, na kterém si může každý vyzkoušet, jaké to je usednout za knipla letadla Boeing. Tuto možnost mají Češi přímo v centru Prahy, k ovládnutí stroje prý stačí pár minut.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

My Airlines
doporučujeme

V samotném centru Prahy máte nyní možnost vyzkoušet si ovládání letounu Boeing. V ulici Vítězná provozuje společnost My Airlines dokonale realistickou a funkční kopii kokpitu tohoto stroje. Podle webových stránek se zde pod dohledem profesionálního pilota naučíte létat během pouhých 10 minut.

Nejen, že si budete připadat jako v reálné kabině letounu, ale můžete se cítit jako opravdový profesionál. V simulátoru se totiž školí opravdoví piloti dopravních letadel, veškeré ovládací prvky jsou plně funkční. Vyzkoušet řízení si mohou i děti.

Právě na ně se soustředí jedna z nabídek, děti zde mohou s kamarády slavit narozeniny. Dospělí si mohou vyzkoušet let s přeletem přes Alpy či z jednoho z 10 nejzajímavějších letišť světa. Celkově je jich pak na výběr více než 25 tisíc, což je neuvěřitelné číslo.

Pro milovníky adrenalinu jsou pak k dispozici potenciálně katastrofické scénáře, jako jsou různé nešvary počasí či závady na letounu. Web dokonce uvádí, že si můžete zkusit přistání s hořícím strojem na řece Hudson. Takové drama se před lety opravdu odehrálo.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Karel Gott: Za jeho zády ho podvedli? Zoufalý zpěvák nemohl nic dělat

14.12.2019 22:58 Aktualizováno Zesnulý zpěvák Karel Gott miloval hudbu a své fanoušky. Ne vždy byl ale ochoten tyto dva zájmy…

Nejkrásnější dívka světa: Miss World 2019 je Jamajčanka, Češka propadla

14.12.2019 18:48 Titul Miss World 2019 dnes v Londýně získala 23letá Jamajčanka Toni-Ann Singhová, česká zástupkyně…

Za oslavu Vánoc do žaláře? Zavřou vás nejen v muslimských zemích

14.12.2019 14:42 Aktualizováno Pečete cukroví, chystáte kapra a zdobíte stromeček, anebo se chystáte strávit vánoční svátky v…

Toxická maskulinita škodí ženám i mužům. V čem tento patologický jev…

14.12.2019 14:19 Je toxická maskulinita pouze výplodem fantazie "genderistů"? Ačkoliv se v dnešní době nepovažují…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama