Česko sevře krutý mráz. Teploty spadnou hluboko pod nulu

Česko se v příštích dnech sice vyhne přívalu nového sněhu, teploty ale budou klesat nadále. V průběhu příštího týdne se budou pohybovat hluboko pod nulou a to jak v noci, tak i přes den.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Zimní počasí, ilustrační foto
doporučujeme

V průběhu tohoto týdne se budou nízké teploty týkat zejména nočních hodin. Ve čtvrtek klesnou nejnižší noční teploty na +2 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty se pak udrží na 1 až 5 °C.

Obdobná situace bude panovat v pátek, kdy nejnižší noční teploty mírně stoupnou na +3 až -1 °C. Nejvyšší denní teploty poté na 3 až 7 °C. V obou dnech bude zataženo s občasným deštěm.

O víkendu bude většinou zataženo, místy se objeví déšť nebo mrholení. Nejnižší noční teploty budou v sobotu 5 až 1 °C, nejvyšší denní teploty 3 až 7 °C.

V neděli se podle meteorologů mírně oteplí. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat kolem 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty pak kolem 4 až 8 °C. 

Příští týden se od pondělí se začne prudce ochlazovat. Nejnižší noční teploty klesnou na +2 až -2 °C a ve středu na -3 °C. Ve čtvrtek a v pátek by dokonce mohly klesnou na -6 až -10 °C.

Nejvyšší denní teploty se podle meteorologů budou pohybovat v úterý kolem 0 °C, ve středu dokonce kolem -2 °C. Od pátku by ale měly denní teploty opět stoupnout na zhruba 8 °C.

Loading...
Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Počasí děsí hasiče: Česko zasáhne vichřice, vzroste riziko požárů

22.04.2019 15:52 Aktualizováno V úterý bude na většině území Česka vát silný vítr, který může v nárazech dosahovat rychlosti až 70…

Předpověď počasí na noc a úterý 23. dubna

22.04.2019 09:12 Počasí u nás bude zpočátku ovlivňovat tlaková níže ve vyšších vrstvách atmosféry, postupně brázda…

Počasí se radikálně změní: Česko zasáhnou bouřky, žene se silný vítr

22.04.2019 03:04 Aktualizováno Tlaková výše nad jižní Skandinávií bude slábnout. Na počátku příštího týdne ovlivní počasí zejména…

Suché počasí potrvá, meteorologové opět varují před požáry

21.04.2019 10:55 Výstrahu před požáry pro celou Českou republiku vyhlásil od dnešních 10:00 do odvolání Český…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama