Do Česka se vrátí sníh a mráz. Předpověď počasí na týden

Počasí v Česku se tento týden zkazí. Zatímco v pondělí teploty ještě dosáhnou téměř 20 stupňů, od úterý se začnou propadat. V noci se dokonce vrátí mráz, teploty klesnou pod nulu, a ke konci týdne místy opět nasněží.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Počasí, ilustrační foto
doporučujeme

V pondělí bude zataženo, odpoledne se místy objeví přeháňky, ojediněle bouřky. Nejvyšší denní teploty ale přesto vystoupají až na 15 až 19 °C.

V úterý bude také oblačno až zataženo, může se objevit občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty se ještě udrží kolem 8 až 4 °C, nejvyšší denní teploty ale mírně klesnou na 14 až 18 °C. 

Ve středu bude oblačno až polojasno, na jihu území zataženo. Nejnižší noční teploty spadnou až na -1 °C. Nejvyšší denní teploty vystoupají pouze na 10 až 14 °C.

Ve čtvrtek se vyjasní, na Moravě a ve Slezsku ale bude během dne oblačno až zataženo a později se místy přidá déšť. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat kolem +3 až -1 °C, nejvyšší denní teploty kolem 7 až 11 °C. 

V pátek bude oblačno až zataženo, místy se objeví občasný déšť nebo přeháňky, v polohách nad 500 m srážky sněhové. Nejnižší noční teploty +2 až se budou pohybovat kolem -2 °C, nejvyšší denní teploty nepřekročí 3 až 7 °C. 

O víkendu bude zataženo až oblačno, místy se objeví déšť nebo přeháňky, od vyšších poloh srážky sněhové. Nejnižší noční teploty zůstanu na +2 až -2 °C, nejvyšší denní teploty se budou pohybovat kolem 3 až 7 °C, v neděli až kolem 12 °C.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Předpověď na noc a pátek 20. září

19.09.2019 09:27 Ve studeném vzduchu se bude zvolna přesouvat přes střední Evropu k jihovýchodu tlaková výše,…

Počasí přinese teploty pod nulou. Víme, kdy udeří mrazy

19.09.2019 08:30 Česko se tento týden potýká s citelným ochlazením, hned ten příští se ale opět oteplí. Nárůst…

Počasí příští týden? Přinese jedno velké překvapení

18.09.2019 23:05 Aktualizováno Česko svírá tento týden studené počasí. Teploty v noci spadnou až na 2 stupně, během dne se mohou…

Předpověď na noc a čtvrtek 19. září

18.09.2019 08:59 Po přední straně tlakové výše nad Britskými ostrovy k nám bude i nadále proudit studený vzduch od…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama