Meteorologové mění předpověď počasí na Velikonoce: Teploty budou nižší, než se čekalo

Následující dny budou v Česku teplé až letní. Teploty ale přesto porostou méně, než meteorologové původně očekávali. Po ránu mohou klesnou pod nulu a během dne by neměly překročit 22 stupňů. V průběhu příštího týdne ale naopak dosáhnou téměř 25 stupňů, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Počasí
doporučujeme

V pátek bude jasno a nejvyšší denní teploty vyrostou na 18 až 22 °C. Po ránu se ale může objevit mráz a teploty až kolem -2 °C.

V sobotu bude jasno nebo skoro jasno, na severovýchodě večer až oblačno. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat kolem 4 až 0 °C, místy se objeví přízemní mrazíky. Nejvyšší denní se udrží na teploty 18 až 22 °C. 

V neděli bude jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty zůstanou na 4 až 0 °C a opět místy hrozí přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty mírně klesnou na 17 až 21 °C. 

I v pondělí bude jasno až polojasno, nejnižší noční teploty se budou pohybovat na 5 až 1 °C, ojediněle se objeví i přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty mírně vzrostou na 18 až 22 °C. 

V úterý bude polojasno, přechodně až oblačno a ojediněle se objeví slabý déšť. Nejnižší noční teploty sice vzrostou na 8 až 4 °C, nejvyšší denní se ale udrží na teploty 18 až 22 °C. 

Do konce týdne bude polojasno, přechodně až oblačno a ojediněle se objeví slabý déšť. Nejnižší noční teploty vyrostou na 9 až 4 °C, nejvyšší denní teploty dokonce na 19 až 24 °C.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko zasáhnou silné deště. Meteorologové kvůli počasí zvažují výstrahu

25.09.2020 22:06 Aktualizováno O víkendu zasáhne Českou republiku citelné ochlazení doprovázené vydatnými dešti. Meteorologové by…

Předpověď na noc a pátek 25. září

24.09.2020 12:18 Přes naše území bude postupovat zvolna k východu zvlněná studená fronta, uvedl portal.chmi.cz.

Teploty mohou příští týden v noci spadnou k nule, ukazuje předpověď počasí

24.09.2020 08:34 Do Česka dorazí podzimní počasí. V průběhu příštího týdne teploty během dne klesnou pod současné…

Předpověď na noc a čtvrtek 24. září

23.09.2020 15:33 Ze západní do střední Evropy bude postupovat studená fronta a ve čtvrtek večer začne ovlivňovat…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama