Meteorologové mění předpověď počasí na Velikonoce: Teploty budou nižší, než se čekalo

Následující dny budou v Česku teplé až letní. Teploty ale přesto porostou méně, než meteorologové původně očekávali. Po ránu mohou klesnou pod nulu a během dne by neměly překročit 22 stupňů. V průběhu příštího týdne ale naopak dosáhnou téměř 25 stupňů, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

Přidejte svůj názor 7 komentářů

Počasí
doporučujeme

V pátek bude jasno a nejvyšší denní teploty vyrostou na 18 až 22 °C. Po ránu se ale může objevit mráz a teploty až kolem -2 °C.

V sobotu bude jasno nebo skoro jasno, na severovýchodě večer až oblačno. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat kolem 4 až 0 °C, místy se objeví přízemní mrazíky. Nejvyšší denní se udrží na teploty 18 až 22 °C. 

V neděli bude jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty zůstanou na 4 až 0 °C a opět místy hrozí přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty mírně klesnou na 17 až 21 °C. 

I v pondělí bude jasno až polojasno, nejnižší noční teploty se budou pohybovat na 5 až 1 °C, ojediněle se objeví i přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty mírně vzrostou na 18 až 22 °C. 

V úterý bude polojasno, přechodně až oblačno a ojediněle se objeví slabý déšť. Nejnižší noční teploty sice vzrostou na 8 až 4 °C, nejvyšší denní se ale udrží na teploty 18 až 22 °C. 

Do konce týdne bude polojasno, přechodně až oblačno a ojediněle se objeví slabý déšť. Nejnižší noční teploty vyrostou na 9 až 4 °C, nejvyšší denní teploty dokonce na 19 až 24 °C.

Loading...
Vstupte do diskuze (7)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Déšť a bouřky: Předpověď počasí na noc a pondělí 20. května

19.05.2019 22:15 Aktualizováno Tlaková níže postoupí z Bavorska nad naše území, kde se bude dále prohlubovat. Informuje ČHMU.

Předpověď počasí na příští týden: Déšť, vyšší teploty a pak ..

19.05.2019 22:15 Aktualizováno Studené počasí s podprůměrnými teplotami, které panovalo v první polovině května, podle meteorologů…

Střední Evropu zasáhne extrémně silný déšť. Jak na tom bude Česko?

19.05.2019 15:51 Aktualizováno Přes střední Evropu se jen velmi zvolna přesouvá k severovýchodu tlaková níže. Ta by měla přinést…

Přeháňky a bouřky: Předpověď počasí na noc a neděli 19. května

18.05.2019 11:36 Aktualizováno Nad střední Evropu postoupí od jihozápadu mělká tlaková níže, uvádí ČHMU.

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama