Počasí na příští týden: Silný déšť, teploty klesnou k nule

Česko zasáhnou příští týden deště a nízké teploty. Ty budou v noci a k ránu klesat téměř k bodu mrazu. Během dne pak zpočátku týdne nepřekročí 16 stupňů.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Počasí
doporučujeme

V pondělí nás čeká oblačné až zatažené počasí s deštěm nebo přeháňkami. Na horách na severu a severovýchodě se mohou objevit i trvalejší srážky. Nejnižší noční teploty klesnou až na 2 °C, nejvyšší denní teploty nevyrostou výše než na 10 až 14 °C.

Počasí v úterý nebude o moc příjemnější. Opět bude zataženo až oblačno a  na většině území se objeví déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty ale mírně vzrostou na 8 až 4 °C a nejvyšší denní teploty opět dokonce až na 16 °C. 

Ve středu bude nadále oblačno a objeví se přeháňky. Nejnižší noční teploty mohou opět klesnout až na 2 °C, nejvyšší denní teploty ale stoupnou na 13 až 17 °C. 

Konec týdne bude opět chladný. Nejnižší noční teploty klesnou až na až 1 °C, zatímco denní maximum se bude pohybovat mezi 12 až 17 °C.

K mírnému roztrhání oblačnosti dojde podle dlouhodobé předpovědi až v polovině měsíce, po pár dnech sel ale opět vrátí nepřízeň počasí a teploty se budou nadále pohybovat kolem 17 °C.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Střední Evropu zasáhne extrémně silný déšť. Jak na tom bude Česko?

19.05.2019 15:51 Aktualizováno Přes střední Evropu se jen velmi zvolna přesouvá k severovýchodu tlaková níže. Ta by měla přinést…

Déšť a bouřky: Předpověď počasí na noc a pondělí 20. května

19.05.2019 13:39 Aktualizováno Tlaková níže postoupí z Bavorska nad naše území, kde se bude dále prohlubovat. Informuje ČHMU.

Předpověď počasí na příští týden: Déšť, vyšší teploty a pak ..

19.05.2019 08:44 Studené počasí s podprůměrnými teplotami, které panovalo v první polovině května, podle meteorologů…

Přeháňky a bouřky: Předpověď počasí na noc a neděli 19. května

18.05.2019 11:36 Aktualizováno Nad střední Evropu postoupí od jihozápadu mělká tlaková níže, uvádí ČHMU.

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama