Předpověď počasí: Má cenu vyrážet ve svátek a o víkendu na výlet?

Česko má před sebou několik volných dní. Po sváteční středě mnoho lidí využije možnost vzít si dvoudenní dovolenou a spojit ji s nadcházejícím víkendem. Má ale cenu vyrazit někam na výlet? Počasí tomuto nápadu příliš přát nebude.

Počasí
doporučujeme

Hned ve středu bude většinou oblačno. Ojediněle se objeví přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty navíc klesnou až na 2 °C a ty nejvyšší denní stoupnou jen na 13 až 17 °C.

O moc lepší počasí nás nečeká ani ve čtvrtek. Bude oblačno až zataženo a objeví se přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty zůstanou na 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty ale vyrostou na 15 až 19 °C. 

I v pátek bude zataženo až oblačno. Postupně se na většině území objeví déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty mírně vzrostou na 9 až 5 °C, nejvyšší denní teploty ale klesnou na 11 až 15 °C.

O víkendu bude zataženo s deštěm a přeháňkami. Nejnižší noční teploty klesnou až na -1 °C, nejvyšší denní teploty nepřekročí 6 až 10 °C. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Předpověď počasí slibuje příští měsíc méně deště. Medard se letos nevyplní

13.06.2021 16:03 Aktualizováno Podle měsíčního výhledu počasí ČHMÚ budou objemy srážek v příštích týdnech průměrné až podprůměrné.…

Studené léto za dveřmi? Předpověď počasí na měsíc slibuje ochlazení

12.06.2021 21:58 Aktualizováno V příštích týdnech budou zřejmě teploty v Česku mírně klesat. Tento týden a na začátku příštího…

Počasí se uklidní. Meteorologové zmírnili dnešní výstrahu

06.06.2021 10:38 Meteorologové zmírnili výstrahu před bouřkami na dnešek. Silné bouřky čekají už jen v Plzeňském a…

Silné bouřky v Německu zabíjely. Teď míří na Česko

05.06.2021 21:13 Aktualizováno Bouřky v jihozápadní polovině Česka dnes budou silnější, než meteorologové čekali. Spadne až 50…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama