Předpověď počasí: Má cenu vyrážet ve svátek a o víkendu na výlet?

Česko má před sebou několik volných dní. Po sváteční středě mnoho lidí využije možnost vzít si dvoudenní dovolenou a spojit ji s nadcházejícím víkendem. Má ale cenu vyrazit někam na výlet? Počasí tomuto nápadu příliš přát nebude.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Počasí
doporučujeme

Hned ve středu bude většinou oblačno. Ojediněle se objeví přeháňky a bouřky. Nejnižší noční teploty navíc klesnou až na 2 °C a ty nejvyšší denní stoupnou jen na 13 až 17 °C.

O moc lepší počasí nás nečeká ani ve čtvrtek. Bude oblačno až zataženo a objeví se přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty zůstanou na 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty ale vyrostou na 15 až 19 °C. 

I v pátek bude zataženo až oblačno. Postupně se na většině území objeví déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty mírně vzrostou na 9 až 5 °C, nejvyšší denní teploty ale klesnou na 11 až 15 °C.

O víkendu bude zataženo s deštěm a přeháňkami. Nejnižší noční teploty klesnou až na -1 °C, nejvyšší denní teploty nepřekročí 6 až 10 °C. 

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Počasí: Žene se první vydatné sněžení. Výstraha rozšířena

12.11.2019 22:11 Aktualizováno První výraznější sněžení, které Česko čeká dnes večer, se bude týkat i Jablonecka, Semilska,…

Začal nejhorší listopadový týden? Předpověď počasí do konce podzimu

12.11.2019 21:59 Aktualizováno Počasí v příštích týdnech nijak nevybočí z normálních hodnot. Ochlazovat se bude postupně,…

Předpověď na noc a středu 13. listopadu

12.11.2019 09:35 Počasí u nás bude ovlivňovat frontální vlna spojená s tlakovou níží, která se bude postupně…

Oteplí se? Počasí o víkendu překvapí

12.11.2019 08:35 Zatímco v průběhu týdne bude Česko sužovat náledí a místy i sněžení, o víkendu se nečekané oteplí.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama