Počasí si na Česku smlsne. Následující měsíc bude stát za to

Po horkém víkendu čeká Česko mírné ochlazení. Do konce měsíce ale nebude první ani poslední, a ani začátek července nepřinese výraznější oteplení.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Počasí
doporučujeme

Do konce víkendu týdne budou Česku sužovat vysoké teploty, které přetrvají až do neděle a vystoupají až na 35 stupňů. Mírnějšího ochlazení se dočkáme od neděle až do poloviny příštího týdne, kdy by teploty mohly spadnout na pouhých 30 stupňů.

Nepůjde ale o setrvalý stav. Teploty následně opět vyrostou o několik stupňů nahoru. A během posledního červnového týdne by se nadále měly pohybovat kolem 30 stupňů.

S příchodem prázdnin se vše změní. Teploty na začátku července spadnou na zhruba 25 stupňů, bude zataženo s deštěm a přeháňkami a ke školákům tak začátek prázdnin nebude moc příznivý.

Vyčasí se během prvního prázdninového víkendu, kdy teploty porostou ke 30 stupňům. Pak ale přijde další pád ke zhruba 25 stupňům, deště, přeháňky a bouřky.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Meteorologové mění předpověď počasí: Po víkendových tropech přijde...

17.07.2019 15:22 Aktualizováno V Česku by se mělo konečně zase začít oteplovat. Během víkendy by se měly dokonce objevit tropické…

Předpověď na noc a čtvrtek 18. července

17.07.2019 08:57 Nad střední Evropou se bude nacházet nevýrazné tlakové pole, informuje portal.chmi.cz

Předpověď počasí do konce prázdnin: Má smysl plánovat další dovolené?

16.07.2019 22:06 Aktualizováno Česko prožívá poměrně chladné léto a situace se nezlepší ani v jeho druhé polovině, naopak. Ke…

Předpověď na noc a středu 17. července

16.07.2019 09:13 Nad střední Evropou se bude nacházet nevýrazné tlakové pole, uvedl portal.chmi.cz

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama