Počasí nechystá nic pěkného. Vyplatí se do konce léta dovolená?

Neměli jste ještě letos dovolenou a plánujete ji spíše na srpen? Letos byste se mohli pořádně spálit. Ne však sluníčkem, nýbrž zcela naopak. Počasím, které by mohlo celou dovolenou zkazit.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Srpen začal v Česku poměrně chladně. Je oblačno a teploty se během dne pohybují mezi 20 až 25 stupni. Milovníky tepla počasí na koupání rozhodně nečeká.

O něco chladnější bude téměř celý příští týden. Teploty se budou držet nízko do jeho poloviny, navíc se zatáhne a hrozí i přeháňky. Vyjasnit by se mělo o víkendu, kdy teploty porostou k 26 stupňům.

Třetí srpnový týden bude zřejmě nejteplejší. Vyjasní se a v polovině srpna navíc teploty stoupnou téměř ke 30 stupňům. Objeví se ale bouřky a o víkendu se opět ochladí, a to až na 23 stupňů.

Předposlední srpnový týden bude podle dlouhodobé předpovědi portálu AccuWeather velmi proměnlivý. Zpočátku bude zataženo a objeví se bouřky a přeháňky, o víkendu se ale vyjasní a teploty opět porostou nahoru. 

Dosáhnou až 28 stupňů, letos ale možná naposledy. Hned následující, poslední srpnový týden, se totiž teploty propadnou k 20 stupňům. Poslední srpnový víkend sice bude ještě jasno, teploty ale nevyšplhají nad 25 stupňů.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Počasí čekají velké změny. Předpověď meteorologů nevěstí nic dobrého

18.08.2019 08:30 V příštím týdnu mohou ještě teploty v ČR vystoupat na tropických 30 stupňů Celsia. Bude ale také…

Předpověď počasí na podzim: Nečekaný začátek školního roku

17.08.2019 22:29 Aktualizováno Zatímco v průběhu srpna nás ještě čeká několik teplých dní, postupně se dočkáme spíše ochlazování,…

Léto se vrací do Česka? Meteorologové mění předpověď

17.08.2019 19:16 Aktualizováno Dlouhodobé předpovědi sice ukazovaly, že od poloviny srpna se v Česku začne ochlazovat, nový výhled…

Předpověď na noc a sobotu 17. srpna

16.08.2019 09:06 Nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu, která k nám bude zasahovat od jihu, bude postupovat k…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama