Počasí přinese teploty pod nulou. Víme, kdy udeří mrazy

Česko se tento týden potýká s citelným ochlazením, hned ten příští se ale opět oteplí. Nárůst teplot však nevydrží dlouho, a v říjnu se počasí opět zkazí.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Počasí, ilustrační foto
doporučujeme

V příštích týdnech se bude střídat nadprůměrné teplo s ochlazením. během tohoto týdne nejvyšší denní teploty nejprve spadnou z 25 stupňů Celsia až na 11 stupňů, koncem týdne pak zase vystoupají na 20 stupňů.

Příští týden se dokonce oteplí ještě více. Rtuť bude na teploměru ukazovat během dne až 25 stupňů. Poté se ale opět ochladí a denní teploty spadnou.

Na přelomu září a října by podle meteorologů mělo být během dne v průměru zhruba 14 stupňů, v noci pak teploty spadnou až téměř k bodu mrazu. Několik dní by se měly držet kolem 3 stupňů.

Mezi 10. až 15. říjnem se následně oteplí. Teploty vyrostou opět téměř ke 20 stupňům, tento rok už ale naposledy. Ke konci měsíce začnou denní maxima klesat k 15 a poté k 10 stupňům a na konci října by podle meteorologů mělo v noci mrznout. Teploty spadnou na -1 stupeň.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Výstraha: Větrné počasí zasáhne Česko. Zajistěte okna, nechoďte do hor

14.11.2019 23:14 Aktualizováno Ve východní části Čech bude v pátek a v sobotu ráno foukat silný vítr. V nárazech přechodně dosáhne…

Počasí přinese o víkendu pořádný zvrat

14.11.2019 23:14 Aktualizováno V pátek teploty pod bodem mrazu, o víkendu 15 stupňů. Tak budou vypadat z hlediska počasí…

Předpověď na noc a pátek 15. listopadu

14.11.2019 09:16 Oblast vyššího tlaku vzduchu bude postupovat ze střední Evropy k severovýchodu a nad západní…

Nová předpověď počasí: Kdy přestane sněžit?

13.11.2019 22:20 Aktualizováno V Česku se včera a dnes objevil sníh, který zasáhl či zasáhne až sedm krajů. Meteorologové ale už…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama