Předpověď počasí na listopad: Může být až nezvyklé teplo

Letošní listopad by se měl ještě obejít bez výraznějšího sněžení. To by podle meteorologů mělo dorazit až v prosinci. Naopak bude příští měsíc místy nezvyklé teplo.

Podzimní mlhy
doporučujeme

Na začátku listopadu se podle meteorologického serveru AccuWeather dočkáme ještě mírného oteplení podobného tomu, které přijde na konci tohoto týdne. Teploty místy vystoupají k téměř 15 stupňům. Poté se ale ochladí a na konci prvního týdne klesnou denní teploty k 11 stupňům.

V druhém listopadovém týdnu se dočkáme výraznějšího ochlazení. Denní maxima totiž budou šplhat pouze ke zhruba sedmi stupňům nad nulou. V následujícím týdnu se ale opět dočkáme oteplení.

Teploty během dne totiž vyrostou opět k 10 stupňům. Polojasné až oblačné počasí panující od začátku měsíce ale vystřídají přeháňky a déšť. Ty nás budou doprovázet i v posledním listopadovém týdnu, kdy se opět výrazně ochladí. 

Konec listopadu a začátek prosince se ponese v duchu teplot dosahujících v maximech zhruba sedmi stupňů. Teploty v noci by ale s občasným výjimkami neměly zatím pravidelně klesat pod bod mrazu.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pravá zima se do Česka zatím nechystá, ukazuje předpověď počasí na měsíc

23.11.2020 22:03 Aktualizováno Až do půlky prosince bude v Česku mrznout asi jen v noci. Teploty totiž budou v dalších čtyřech…

Předpověď na noc a úterý 24. listopadu

23.11.2020 12:42 Tlaková výše bude postupovat ze střední Evropy dále k východu a po její zadní straně k nám začne…

Na Šumpersku a v okolí se může v pondělí dopoledne tvořit ledovka

22.11.2020 11:22 V části Šumperska a kolem Uničova, Rýmařova a Králíků se může v pondělí ráno a dopoledne místy…

Předpověď na noc a sobotu 21. listopadu

20.11.2020 14:27 Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše, která bude postupovat přes střední Evropu k východu,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama