25. ročník konference Ocelové konstrukce 2023

Praha 3. května 2023 (PROTEXT) - Už 17. května se sejdou znalci a milovníci ocelových konstrukcí v Hotelu Termal na břehu Novomlýnských nádrží na jubilejním 25. ročníku konference Ocelové konstrukce 2023.

Čeká na Vás celodenní odborný program, zaměřený na problematiku materiálu, výroby, úpravy povrchů, legislativy, projektování vč. metody BIM a zajímavých realizací.

Ve večerních hodinách na program konference navazuje společenský večer, který umožní neformální setkání účastníků, kteří jsou zapáleni pro stejnou věc. Je to ideální příležitost pro budování a rozšiřování Vaší profesní sítě.

Odborný program je rozdělen do bloků:

BLOK I: MATERIÁL, VÝROBA, POVRCHOVÉ ÚPRAVY, LEGISLATIVA

BLOK II: PROJEKTOVÁNÍ A NÁVRH OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ, VYUŽITÍ METODY BIM

BLOK III: ZAJÍMAVÉ REALIZACE OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Konferenci pořádá společnost SEKURKON s. r. o. pod záštitou děkana Fakulty stavební ČVUT v Praze, děkana Fakulty stavební VUT v Brně a děkana Fakulty strojní VŠB – Technické univerzity Ostrava.

Kontakt:

Ing. Helena Šubrtová

subrtova@sekurkon.cz

25. ročník konference Ocelové konstrukce 2023

www.sekurkon.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Související

Aktuálně se děje

před 7 minutami

před 44 minutami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Aktualizováno před 2 hodinami

Petr Fiala

Bankrot si vymýšlíte, řekl Babiš Fialovi. Úsporný balíček schválíme tak, jak je, tvrdí premiér

Vláda si za konsolidačním balíčkem stojí a nebude ustupovat tlakům zájmových skupin. Schválí ho v takové podobě, v jakém byl navržen, řekl premiér Petr Fiala na CNN Prima News. Předseda opozičního ANO Andrej Babiš si myslí, že si vláda bankrot vymýšlí a lidem bere peníze. Uvedl, že když už, tak by vláda měla usilovat o rušení dotací v celé Evropské unii, nejen v Česku.

před 3 hodinami

před 5 hodinami

Ukrajinští vojáci brání svou zemi před ruskými agresory.

Boje u Bachmutu pokračují, Rusko utrpělo značné ztráty, tvrdí Kyjev

Navzdory nedávnému zmírnění bojů v Bachmutu pokračují střety mezi ruskou a ukrajinskou armádou. Moskva v nich utrpěla značné ztráty, uvedly v neděli kyjevské ozbrojené síly podle Reuters. Město přitom nemá žádný strategický význam, přesto v něm podle západních odhadů bylo zraněno nebo zabito na 60 tisíc ruských vojáků.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Heydrichův Mercedes těžce poškozený výbuchem bomby Jana Kubiše na místě atentátu

Před 81 lety zemřel po úspěšném atentátu Reinhard Heydrich

Před 81. lety došlo k úmrtí jedné z nejkontroverznějších postav druhé světové války - Reinharda Heydricha. Heydrich, známý také jako "Architekt konečného řešení židovské otázky" a jeden z nejmocnějších nacistických představitelů, zemřel po atentátu spáchaném československými parašutisty Jozefem Gabčíkem a Janem Kubišem 4. června 1942 v Praze. Jeho smrt zanechala významný otisk v historii a stala se symbolem odporu proti nacistickému režimu.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

Dovolená, ilustrační foto

Kam letos na dovolenou, aby se vyplatila kvůli kurzu koruny a inflaci? Budete překvapeni

Před blížícími se prázdninami se Češi nacházejí ve fázi rozhodování, kam letos vyrazit na dovolenou. Při výběru z oblíbených dovolenkových destinací se musí zaměřit na dva klíčové faktory: kurz české koruny vůči měně dané destinace a meziroční inflaci této destinace. Cílem je nalézt destinaci, kde se koruna po zohlednění inflace vůči tamní měně nejvíce posílila a letos je tak nejvýhodnější z hlediska nákladů.

včera

včera

Aktualizováno včera

Erdogan složil přísahu. Potřetí se stal tureckým prezidentem

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan složil přísahu a stal se hlavou státu na další období. Do Ankary kvůli inauguraci přijely přes desítky lídrů států a vlád včetně šéfa NATO Jense Stoltenberga. Erdogan zemi vládne už dvacet let a dne oznámí i složení své nové vlády. Uvedl to server Washington Post.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy