Huawei zahajuje udílení globálních cen XMAGE Awards 2023

Šen-čen (Čína) 12. dubna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei 7. dubna 2023 oficiálně zahájila udílení cen HUAWEI XMAGE Awards 2023. Soutěž, která je otevřenou platformou společnosti Huawei pro vynikající fotografie z chytrých telefonů, každoročně oslavuje inspiraci a kreativitu uživatelů prostřednictvím úžasných fotografií a videí pořízených zařízeními Huawei po celém světě. Od roku 2017 se do soutěže každoročně zapojují lidé z více než 170 zemí a regionů, kteří doposud přispěli téměř 4 miliony příspěvků. Díky tomu je ocenění HUAWEI XMAGE Awards svým způsobem součástí kulturního dědictví, které uchovává a dokumentuje pamětihodné momenty z celého světa.

Focení a inspirace: Nový směr pro ceny XMAGE Awards

Letošní ročník XMAGE Awards si klade za cíl podnítit kreativitu a inspirovat komunitu příležitostných i profesionálních fotografů. Název ocenění je odvozen od vlastního oddělení společnosti Huawei pro výzkum a vývoj v oblasti zobrazování XMAGE. Stejně jako jejich jmenovec se ceny XMAGE Awards snaží pomáhat fotografům hledat inspiraci a vytvářet inovativní snímky.

Značka XMAGE, která byla uvedena na trh v roce 2022, se zaměřuje na optický systém, mechanickou konstrukci, zobrazovací technologii a zpracování obrazu ve fotografii. Všechny čtyři pilíře XMAGE nyní tvoří základ nových a připravovaných technologií fotoaparátů chytrých telefonů Huawei, jako je například fotoaparát s ultra širokou clonou nejnovější řady HUAWEI Mate 50 a teleobjektiv s mimořádnou světelností HUAWEI P60 Pro.

Nová kategorie „Noční procházka" pro strhující noční snímky

Letošní soutěž probíhá v těchto kategoriích: Noční procházka, Portrét, Umění a móda, Outdoor, Hello Life, Storyboard, Akce a Vyprávění příběhů.

Noční procházka je nová kategorie, která uživatele vybízí k zaznamenávání skrytých zázraků nočního života pomocí jedinečného režimu pro noční focení telefonů Huawei.

Atraktivní ceny a noví porotci

V letošním roce budou za příspěvky uděleny následující ceny: 3 hlavní ceny, 24 cen pro jednotlivé kategorie, 27 cen pro nejlepší nevýherní příspěvky a 5 čestných uznání. Výherci mohou získat až 10.000 USD[1].

Byli také pozváni noví porotci. Patří mezi ně pět předních osobností ze světa fotografie: Chen Xiaobo, viceprezident Čínské asociace fotografů, čínský módní fotograf Pei Tongtong, portugalský fotograf krajiny José Ramos, australská portrétní fotografka Jessica Hromas a Li Changzhu, viceprezident marketingového oddělení spotřebitelské strategie společnosti HUAWEI Consumer Business Group.

Příjem přihlášek do soutěže XMAGE Awards bude ukončen 15. srpna 2023 ve 23:59 pekingského času (GMT+8). Těšíme se na vaši účast a kreativitu.

Uživatelé mohou navštívit jednotný globální kanál pro podání přihlášek prostřednictvím webu XMAGE Awards 2023 a také mohou podat přihlášku prostřednictvím HUAWEI Community. Soutěžní příspěvky musí být snímky nebo videa pořízená mobilním telefonem Huawei, přičemž není nijak omezeno, kdy nebo jakým mobilním telefonem Huawei.

Další informace, podmínky soutěže a přihlašovací formulář naleznete na webových stránkách soutěže: https://gallery.consumer.huawei.com

[1] Uvedené výhry jsou částky před zdaněním. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit fyzické ceny před vyhlášením výsledků. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit počet výherců.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2051261/Picture1.jpg

KONTAKT: zhangrui302@huawei.com

Související

Aktuálně se děje

před 24 minutami

před 39 minutami

Aktualizováno před 1 hodinou

Petr Fiala

Bankrot si vymýšlíte, řekl Babiš Fialovi. Úsporný balíček schválíme tak, jak je, tvrdí premiér

Vláda si za konsolidačním balíčkem stojí a nebude ustupovat tlakům zájmových skupin. Schválí ho v takové podobě, v jakém byl navržen, řekl premiér Petr Fiala na CNN Prima News. Předseda opozičního ANO Andrej Babiš si myslí, že si vláda bankrot vymýšlí a lidem bere peníze. Uvedl, že když už, tak by vláda měla usilovat o rušení dotací v celé Evropské unii, nejen v Česku.

před 1 hodinou

před 3 hodinami

Ukrajinští vojáci brání svou zemi před ruskými agresory.

Boje u Bachmutu pokračují, Rusko utrpělo značné ztráty, tvrdí Kyjev

Navzdory nedávnému zmírnění bojů v Bachmutu pokračují střety mezi ruskou a ukrajinskou armádou. Moskva v nich utrpěla značné ztráty, uvedly v neděli kyjevské ozbrojené síly podle Reuters. Město přitom nemá žádný strategický význam, přesto v něm podle západních odhadů bylo zraněno nebo zabito na 60 tisíc ruských vojáků.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Heydrichův Mercedes těžce poškozený výbuchem bomby Jana Kubiše na místě atentátu

Před 81 lety zemřel po úspěšném atentátu Reinhard Heydrich

Před 81. lety došlo k úmrtí jedné z nejkontroverznějších postav druhé světové války - Reinharda Heydricha. Heydrich, známý také jako "Architekt konečného řešení židovské otázky" a jeden z nejmocnějších nacistických představitelů, zemřel po atentátu spáchaném československými parašutisty Jozefem Gabčíkem a Janem Kubišem 4. června 1942 v Praze. Jeho smrt zanechala významný otisk v historii a stala se symbolem odporu proti nacistickému režimu.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 8 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

Dovolená, ilustrační foto

Kam letos na dovolenou, aby se vyplatila kvůli kurzu koruny a inflaci? Budete překvapeni

Před blížícími se prázdninami se Češi nacházejí ve fázi rozhodování, kam letos vyrazit na dovolenou. Při výběru z oblíbených dovolenkových destinací se musí zaměřit na dva klíčové faktory: kurz české koruny vůči měně dané destinace a meziroční inflaci této destinace. Cílem je nalézt destinaci, kde se koruna po zohlednění inflace vůči tamní měně nejvíce posílila a letos je tak nejvýhodnější z hlediska nákladů.

včera

včera

Aktualizováno včera

Recep Tayyip Erdoğan

Erdogan složil přísahu. Potřetí se stal tureckým prezidentem

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan složil přísahu a stal se hlavou státu na další období. Do Ankary kvůli inauguraci přijely přes desítky lídrů států a vlád včetně šéfa NATO Jense Stoltenberga. Erdogan zemi vládne už dvacet let a dne oznámí i složení své nové vlády. Uvedl to server Washington Post.

včera

včera

Alkohol, drogy, znásilnění. Počet žen, které tvrdí, že je frontman kapely Rammstein Till Lindenmann zneužil, roste

V Německu rostou počty žen, které tvrdí, že se staly terčem obtěžování ze strany zpěváka kapely Rammstein Tilla Lindemanna. Sérii obvinění rozpoutala irská fanynka, která se zúčastnila koncertu v litevském Vilniusu a poté tvrdila, že ji kapela úmyslně zdrogovala.
 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy